Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв: Коляда мандрує світом

24-12-2023

Різдво Христове є найулюбленішим святом, яке відзначають по всьому світові з особливою пошаною та любов’ю. Кожна країна має свої особливості й традиції у святкуванні, але те, що об’єднує людей повсюди – це вихваляння й оспівування народження Христа в різдвяних піснеспівах. Особливою традицією українського Різдва є колядування. Колядники обходять будинки, тримаючи в руках велику зірку, співають колядки та щедрівки й бажають господарям здоров’я й добробуту. Здавна наші предки вірили, чим більше колядників прийде до хати, тим більше багатства і щастя буде в ній наступного року.

З прийдешнім Різдвом із побажанням світла, добра, любові, Перемоги й Миру Вас вітає хоровий ансамбль Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва «Mixed voices».

Керівник – Ольга Міхалєва, концертмейстер – Віолетта Бондарчук

Йозеф Мор, Франц Грубер «Свята ніч»

Різдвяна пісня в перекладі Зоряни Мартин «Ангели співають»

Мирного Різдва!