04-01-2024

]]>Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють»: Розпочинаємо рік впевнено!]]>

Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко відзначив державними та відомчими нагородами воїнів Об’єднаної штурмової бригади Нацполіції "Лють".

«Кожним із вас ми пишаємося! Держава зробить все можливе для наших ветеранів та військових. Після перемоги ви отримаєте посади в Національній поліції України та інших підрозділах Міністерства внутрішніх справ. Ті хлопці, що отримали складні поранення, за бажанням, зможуть продовжити свою службу», - зазначив Ігор Клименко.

Бійців привітав і командир бригади "Лють" - Олександр Нетребко.

«Цього року перед нашою бригадою стоять вкрай важкі виклики та задачі. Я впевнений, ми зможемо з честю та гідністю пройти всі випробування», - сказав командир бригади.

Заголом, відзнаки та нагороди отримали 20 наших воїнів.

Ми пишаємося кожним!

]]>Штурмовий полк "Цунамі"]]>

]]>Штурмовий полк НПУ «Сафарі»]]>

]]>Штурмовий полк «Луганськ» ОШБ НПУ «Лють»]]>