Змагання. Рекорди. Нагороди

03-04-2019

Теніс

25-30 березня  2019 року в м. Черкасах відбувся Всеукраїнський турнір з тенісу категорії А «Selena Cup» до 16 років. В змаганнях взяли участь тенісисти з багатьох міст України. Усього - понад 60 спортсменів.

В фіналі Кременчуцький Іван в одиночному розряді виборов перемогу у Гур’єва Ескандера з Харкова з рахунком 6/1  1/6  6/4 і посів 1 місце.

В парному розряді посів 2 місце.

Тренер Максим Сєвєрченко.

Гімнастика спортивна

З 28 по 30 березня в Краматорську у гімнастичному залі ДЮСШ №2 управління освіти Краматорської міської ради відбувся відкритий чемпіонат Донецької області з гімнастики  спортивної, в якому позмагались понад 100 юних спортсменів з Краматорська, Слов’янська, Бахмута, Добропілля, Маріуполя, а також Сєвєродонецька, Харкова, Києва.

Вихованці КДЮСШ 2 знову повернулися з нагородами:

У багатоборстві переможцями чемпіонату стали Платон Шматько (ІІІ розряд) та КМС Кирило Нікітін;

Срібними призерами стали Яна Романенко (І розряд) та Анастасія Гончарова (ІІ розряд);

Бронзу здобули Діана Уварова (І юнацький розряд), Катерина Півень (ІІІ юнацький розряд) та Михайло Левчук (І розряду).

Кращі гімнасти та призери отримали чемпіонські кубки, медалі, грамоти і подарунки.