Відділ торгівлі та з захисту прав споживачів інформує про проведені рейди (за 14.07.20)

15-07-2020

14.07.2020 в місті відбувся черговий рейд по об’єктах торгівлі, ресторанного господарства та об’єктах з надання послуг  з метою контролю за дотриманням санітарного законодавства та організацією протиепідемічних заходів. В рейді прийняли участь співробітники відділу торгівлі та з захисту прав споживачів Сєвєродонецької міської ради, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області спільно з співробітниками Національної поліції.

В ході рейду було відвідано 16 об’єктів, а саме:

3 ринки, 9 об’єктів ресторанного господарства, 3 об’єкти роздрібної торгівлі продуктами харчування та 1 перукарня.
В обстежених об’єктах не виявлено порушень санітарного законодавства та порушень в організації протиепідемічних заходів.

Рейди будуть продовжуватись і в подальшому.

Відділ торгівлі та з захисту прав споживачів Сєвєродонецької міської ради.