Ви тут:

Майстра спорту України з тенісу настільного Вероніку Матюніну, її тренера та батьків привітали в Сєвєродонецькій міській раді

14-07-2020
Категорія: 

14 липня депутати Сєвєродонецької міської ради Ігор і Олена Буткови за вагомі спортивні досягнення й особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в місті Сєвєродонецьку вручили грамоту виконавчого комітету, квіти і подарунки майстру спорту України з тенісу настільного Веронікі Матюніній. Також подяку виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради за підготовку спортсменів високого класу й розвиток фізичної культури та спорту отримав тренер Вероніки Олександр Мінін. А батьки юної спортсменки, Тетяна та Олександр Матюніни, отримали подяку за гідне виховання доньки, міцну родинну підтримку – запоруку успіхів та досягнень в ім’я прославлення рідного міста.

«Особисто знаю нашу юну спортсменку 7 років – ми з сином граємо в теніс настільний - от познайомилися під час проведення в місті сімейних турнірів. І якщо раніше ми вигравали, то останнього разу перше місце посіли Вероніка з батьком, а ми зайняли друге. Вона фактично росла на наших очах та стала першим майстром спорту з тенісу настільного в Сєвєродонецьку. Сьогодні ми бачимо прекрасний результат ентузіазму та професійного підходу тренера Олександра Мініна, бажання і наснаги Вероніки та підтримки її батьків. Я впевнений у її майбутніх перемогах!» - зазначив Ігор Бутков.

Олена Буткова також привітала юну талановиту сєвєродонецьку спортсменку: «Сьогодні приємна урочиста подія – ми нагороджуємо Вероніку Матюніну, яка стала майстром спорту. Це значне досягнення для Сєвєродонецька. Такі люди, як Вероніка, є справжньою гордістю нашого міста та нашої країни. Це ті діти і підлітки, які йдуть до своєї мрії та у майбутньому прославлять Україну в усьому світі. Хочу висловити величезну подяку тренеру Олександру Мініну, який не менше радий і гордий за свою вихованицю. Це спільна перемога Вероніки, її тренера та батьків. Хочу побажати усім, хто прагне до перемог, щоб їхні мрії обов’язково збувалися!»

 

Матюніна Вероніка Олександрівна (нар. 10 серпня 2006) — українська спортсменка з настільного тенісу. Член кадетської збірної України. Майстер спорту України з настільного тенісу.

Гравець клубу Cуперліги України «КДЮСШ № 1 — ЛОШВСМ» (Сєвєродонецьк).

Народилася в Сєвєродонецьку. У 2011 році поступила до КДЮСШ № 1 міста Сєвєродонецька на відділення настільного тенісу, де і по теперішній час тренується під керівництвом тренера Олександра Анатолійовича Мініна. У 2012 році розпочала навчання у СШ № 17 міста Сєвєродонецька. З 2015 року займається в Луганській обласній школі вищої спортивної майстерності (ЛОШВСМ).

Розпочала грати у настільний теніс у 5 років. У дошкільний період неодноразово брала участь у місцевих змаганнях з настільного тенісу «Сімейний кубок», на яких виступала разом з батьком — Олександром Володимировичем Матюніним. У перші роки тренування в ДЮСШ міста Сєвєродонецька відіграла низку дитячих турнірів місцевого, обласного та міжобласного рівня. У 2015 році поїхала на свої перші міжнародні змагання — «Новорічний турнір» (Гродно, Білорусь), де посіла третє місце у віковій категорії «2005 року народження та молодші».

У дев'ятирічному віці вперше взяла участь в чемпіонаті України з настільного тенісу «Прудкий м'яч» (Умань, 25-30 травня 2015 року). У сезоні 2015—2016 розпочала змагатися у Дитячій лізі Клубного чемпіонату України в складі команди «КДЮСШ-1» Сєвєродонецька (тренер О. А. Мінін). Завдяки перемогам на українських рейтингових турнірах, Вероніка виконує норму кандидата у майстри спорту з настільного тенісу.

У 2016 до Вероніки приходить перший значний успіх в масштабі України. На змаганнях кращих мінікадетів України ТОП-24 (Київ, 11-13 січня 2016 року) Вероніка посіла третє місце. У цьому ж році вона на чемпіонаті України серед мінікадетів «Прудкий м'яч» (Жовква, 24-28 травня 2016 року) стає бронзовою призеркою в індивідуальному заліку та срібною призеркою у парному заліку разом з Ярославом Олеськевичем.

У наступні роки Вероніка Матюніна значно випереджає своїх однолітків за рівнем майстерності. На двох чемпіонатах України поспіль вона стає абсолютною чемпіонкою серед мінікадетів, маючи золоті медалі у індивідуальному, парному та змішаному розрядах. Крім того, Вероніка регулярно бере участь у змаганнях кадетів, тенісистів, які старші її за віком. У 2018 році вона займає друге місце на турнірі для кращих кадетів України — ТОП-24 (Умань, 5-12 жовтня 2018), а також перше місце в парному розряді на чемпіонаті України серед кадетів (Чернігів, 27-31 березня 2018). На міжнародному турнірі «LIRS-2018» (Жовква) вона виграє золоті медалі у двох вікових категоріях — для мінікадетів та кадетів.

Вероніка Матюніна активно виступає за кордоном. Двічі (2017, 2018) брала участь у чемпіонаті Європі «Minichamps» для мінікадетів (Страсбург, Франція). У 2018 завоювала золоту медаль в складі української команди на міжнародному турнірі «Бистріца» (Румунія, 15-18 березня). У цьому же році стала золотою медалісткою міжнародного турніру пам'яті Броніслави Балайшене (Вільнюс, Литва, 15-17 червня 2018). У 2018 взяла участь в поєдинках проти старших суперників на світових професійних турах в Словаччині та Угорщині, де заробила свій перший рейтинг ITTF.

У сезоні 2017—2018 разом з командою «КДЮСШ № 1 - ЛОШВСМ» (Сєвєродонецьк) грала у Вищій лізі України та за підсумками сезону потрапила до Cуперліги.

Протягом 2019 - 2020 Вероніка неодноразово посідає призові місця на кадетських чемпіонатах України, має золоті медалі у команді та міксті. На змаганнях кращих кадетів України ТОП-12 (Київ, 17 по 20 січня 2020) стала переможницею турніру. На такому же ТОПі, але тільки для юніорів, здобула третє місце (Чернігів, 31 січня - 2 лютого 2020).

На юніорському чемпіонаті України (Запоріжжя, 4 - 7 квітня 2019) у боротьбі зі старшими за віком суперниками стала бронзовою призеркою у міксті (разом з Микитою Завадою).

У 2019 році Вероніку Матюніну запрошують до складу кадетської національної збірної України з настільного тенісу. На турнірі пам'яті Тані Карпінської (Могильов, Білорусь, 2-5 грудня 2019) завоювала третє місце. На змаганнях ITTF Junior Circuit Premium, Polish Junior & Cadet Open (Владиславово, Польща, 22 по 26 травня 2019) також добилася бронзової нагороди в парі разом з Іолантою Євтодій. На змаганнях ITTF World Junior Circuit Premium, Czech Junior & Cadet Open (Годонін, Чехія, 12-16 лютого 2020) разом із командою добивається також бронзової нагороди.

Виступаючи на чемпіонаті України (для дорослих) (Чернігів, 28 лютого - 1 березня 2020), виконала норму майстра спорту України з настільного тенісу.

Бажаємо подальших успіхів та перемог Веронікі Матюніній - юній і талановитій сєвєродонецькій спортсменці!

Більш докладно з подією можете ознайомитися найближчим часом у відео на нашому сайті та ]]>YouTube-сторінці «Сєвєродонецька міська рада»]]>.

 

Використані матеріали ]]>Вікіпедії - вільної енциклопедії «Матюніна Вероніка Олександрівна»]]> та з фотоархіву Олександра Мініна. 

Рейтинг: 
Средняя: 5 (2 оценок)
871
0