Засідання виконкому від 15.07.2020

15-07-2020

15 липня під головуванням першого заступника міського голови, в.о. міського голови Олега Кузьмінова в режимі скайпконференції проведене ХІХ засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради, на якому розглянуто 14 питань порядку денного та два з голосу.

За гідне виконання військового обов’язку, активну участь у роботі громадської організації, усвідомлену громадянську позицію та з нагоди 90-річчя від дня утворення Повітряно - десантних військ прийняте рішення про нагородження Почесними грамотами виконкому голову Сєвєродонецької міської ради воїнів – інтернаціоналістів Сергія Сізова та члена цією організації Дмитра Буршака.

Членами виконкому затверджено новий перелік технологічних карток адмінпослуг Центру надання адміністративних послуг у м.Сєвєродонецьку.

Розглянуті питання стану виконавської дисципліни та підсумки роботи з контрольними і розпорядчими документами міської ради за І-ше півріччя п.р. та стану розгляду запитів на публічну інформацію у ІІ кв. п.р.

Погоджено питання розміщення та режиму роботи закладу торгівлі.

Прийнято рішення про безоплатну передачу майна в межах комунальних структур Сєвєродонецької міської ради.

Розглянуті архітектурно-будівельні питання: надання містобудівних умов та обмежень для проектування; переведення житлового приміщення в нежитлове; надання будівельного паспорту на реконструкцію забудови присадибної ділянки.

Згідно з актами обстеження надано дозволи на видалення зелених насаджень.

Затверджено виконкомом і орієнтовну потребу в коштах щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Також прийнято рішення про затвердження Меморандуму про співробітництво між Сєвєродонецькою міською радою, комунальним підприємством «Єдина аварійно-диспетчерська служба м. Сєвєродонецька та громадською організацією «Федерація волейболу Луганської області».