Відбулось засідання виконкому

29-03-2018

28 березня засідав виконавчий комітет Сєвєродонецької міської ради під головуванням виконуючого обов’язки міського голови Ігоря Слєсарєва. На порядку денному стояло майже 50 питань.

Зокрема, члени виконкому затвердили новий склад Адміністративної комісії при виконавчих органах Сєвєродонецької міської ради. Її очолюватиме перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв.
Прийнято рішення про затвердження тимчасового  міського автобусного маршруту загального користування «Чисте озеро – міський цвинтар». Згідно з рішенням у період Пасхальних свят (8 квітня та 15 квітня 2018 року) з 06:00 до 17:00 вводиться тимчасовий міський автобусний маршрут загального користування «Чисте озеро – міський цвинтар». Вартість проїзду становитиме 5 грн.

Керуючий справами виконкому Юрій Журба зазначив, що після жвавого та детального обговорення члени виконкому схвалили низку проектів рішень сесії міськради щодо міських цільових програм на 2018 рік з їх подальшим затвердженням на сесії міської ради.
«Більшість з них стосується благоустрою міста, а саме: відновлення, реконструкції та будівництва світлофорних об’єктів; капремонту об’єктів житлового фонду та об’єктів ЖКГ; лічильників теплової енергії. Три проекти програм житлового характеру: сприяння будівництву доступного житла для окремих категорій громадян; забезпечення молоді житлом; забезпечення житлом дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа», - прокоментував Юрій Анатолійович.
Одне з прийнятих рішень стосувалося затвердження Комплексної схеми розміщення засобів пересувної мережі для здійснення  сезонної та ярмаркової торгівлі на території м. Сєвєродонецька та Переліку місць проведення ярмаркової та сезонної торгівлі.
Серед інших прийняті рішення про продовження терміну дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами, встановлення режиму роботи деяких об’єктів, захист прав малолітніх, низка житлових питань тощо.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради