ВЦА у Сєвєродонецьку? Відповідь Комітету з питань національної безпеки і оборони Верховної Ради України

12-03-2019

На адресу Сєвєродонецької міської ради надійшла офіційна відповідь Голови Комітету з питань національної безпеки і оборони Верховної Ради України С.В. Пашинського (№04-24/10-168(45781)) з питання звернення керівництва, депутатів та членів виконкому Сєвєродонецької міської ради, а також громадськості міста щодо незаконних спроб в.о. голови Луганської обласної державної адміністрації – обласної військово-цивільної адміністрації Сергія Філя спонукати Президента України ввести у Сєвєродонецьку військово-цивільну адміністрацію (ВЦА), яку ми також оприлюднюємо для того, щоб територіальна громада Сєвєродонецька ознайомилась з документом та зробила висновки:

Матеріали по темі:

Створення ВЦА у Сєвєродонецьку: відповідь Адміністрації Президента України

Прийняте звернення депутатів, членів виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради та представників громадських організацій до Президента України

Виконком Сєвєродонецької міської ради прийняв звернення до Президента, голови Верховної Ради та народних депутатів України

Средняя: 4 (4 оценок)