Сєвєродонецьк готується до 85-річчя: реконструкція фонтанів на площі Перемоги

12-03-2019

11 березня під головуванням в.о. міського голови Вячеслава Ткачука відбулася робоча наради щодо підготовки до 85-ї річниці Сєвєродонецька. Одне з питань стосувалося реконструкції фонтанів на площі Перемоги, яка є культурно-дозвільним комплексом міста.

Кожного року їх запуск супроводжується труднощами: насосне обладнання цілком замортизоване і не підлягає ремонту, водорозподільна система через тривалі сезонні простої схильна до корозії, форсунки потребують реставрації і заміни, бо не здатні сформувати красиві та охайні струмені води.

Вячеслав Петрович зазначив: «На засіданні 58-ї сесії міської ради депутати виділили 270 тис. грн. на ремонтні роботи фонтанів на площі Перемоги, а саме на придбання насосу, труб, форсунок тощо. Проведемо ревізію діючої системи з заміною зношених елементів. Додатково буде встановлена розподільна система у центрі фонтану по всій довжині чаші, що у цілому значно покращить його естетичний вигляд. Розглядаємо найкращі варіанти насадок: спіральні, шестиструменеві та плаваючі».