В Центрі для дітей та підлітків з особливостями в розвитку та постраждалими внаслідок військової агресії з боку російської федерації відбулася чергова пізнавальна зустріч

08-08-2023

Як ]]>повідомляє]]> ]]>Громадська Організація "ДАР: Допомога. Адаптація. Реабілітація"]]>, 6 серпня в Центрі для дітей та підлітків з особливостями в розвитку та постраждалими внаслідок військової агресії з боку російської федерації, розташованому в Гуманітарному хабі Сєвєродонецької міської військової адміністрації у місті Дніпро (просп. Петра Колнишевського, 27-К), відбулась чергова зустріч з мамами, які виховують таких діток.

Пряма мова: "Незважаючі на надспекотну погоду, перебуваючи в режимі життя "чому в добі тільки 24 години?", в умовах постійної небезпеки і напруги, мами знайшли час і завітали до нас!!!

Як вистояти? Де знайти ресурс? В чому моє призначення? Як допомогти дитині, родині? Як вижити? Ті та інші питання так часто виникають, особливо в родинах, які виховують діток з інвалідністю, тим більше, коли в рідній країні йде війна і нема грунту під ногами і треба розпочинати життя з нуля...

Фахівець з арт-терапії нашого центра підготувала цікаву програму "Ролевий інтелект, як допомога пізнати себе", використовуючи потужний багаж знань та психологичних інструментів, запозичених з творчості. В дружній атмосфері мами мали можливість визначити свої ролі у житті (своє призначення), наповнити себе мріями і заповітними бажаннями і виразити себе через творчість в вигляді витвору своїми руками - "Дерева", як символа вдячності собі і своєму натхненню". Без музики в такому важловому процесі визначення не обійшлось.

Дякуємо за підтримку проєкту "Відродження доступної комплексної реабілітації" ]]>United Nations Development Programme - UNDP]]> - UNDP Програми розвитку ООН в Україні у межах проєкту «Підтримка реабілітації людей з інвалідністю, спричиненою війною» за фінансування Уряду Республіки Корея та Уряду Німеччини та ]]>Сєвєродонецька міська військова адміністрація]]>, які сприяють налагодженій роботі Центру в Сєвєродонецькому хабі в м. Дніпро!"

За інформацією: ]]>Громадська Організація "ДАР: Допомога. Адаптація. Реабілітація"]]> - ]]>https://www.facebook.com/DARseverodonetsk/posts/pfbid085q4Du7vH1VUjLbCwK...]]>