29 мешканцям Сєвєродонецької громади буде виплачено матеріальної допомоги на загальну суму 173 тис.грн.

08-08-2023

26 мешканцям Сєвєродонецької МТГ за рішенням відповідної комісії призначено одноразову матеріальну допомогу на загальну суму 118 тис. грн. Відповідно до Положення про порядок надання у 2023 році одноразової матеріальної допомоги мешканцям Сєвєродонецької територіальної громади, які опинилися в складних життєвих обставинах, затвердженого розпорядженням начальника Сєвєродонецької міської ВА від 20.07.2023 № 419 ВА, допомога надається у вигляді відшкодування витрат, понесених особою внаслідок лікування тяжкої хвороби, отриманого поранення, проведення медичних операцій, хіміотерапії тощо, протягом терміну дії програми, затвердженої на відповідний рік.

Відповідно до Положення про порядок надання матеріальної допомоги особам з числа учасників АТО/ООС, воєнних дій у період запровадження воєнного стану в Україні та членам їх сімей у 2023 році, затвердженого розпорядженням начальника Сєвєродонецької міської ВА від 20.07.2023 № 414 ВА:

• виплачено матеріальну допомогу члену сім’ї загиблої особи з числа Захисників та Захисниць України, які  загинули внаслідок воєнних дій у період запровадження воєнного стану, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, на суму 15 000 грн.
  • виплачено матеріальну допомогу двом особам з числа мобілізованих осіб або осіб, які добровільно пішли служити до лав ЗСУ у період запровадження воєнного стану в Україні,  на загальну суму 40 000 грн.

Для консультацій зі спеціалістами Управління соцзахисту населення Сєвєродонецької МВА звертатись за телефонами: https://sed-rada.gov.ua/upravlinnya-soczahistu-naselennya/telefoni-garya...