У Сєвєродонецьку відбувся фестиваль «Peace, Love and Happiness» (Мир, Любов та Щастя)

22-07-2018

21 липня для сєвєродончан та гостей міста, в рамках заходів присвячених 4-ій річниці визволення Сєвєродонецька від незаконних військових формувань та Дню українських миротворців, відбувся міський відкритий музичний фестиваль «Peace, Love and Happiness» (Мир, Любов та Щастя).

Захід організовано Сєвєродонецькою міською радою.

Учасники-колективи збиралися кілька місяців. І несподіванкою для організаторів стала якраз кількість заявок на участь, бо бажаючих виявилося багато. Глядачів зустрічали 23 музичні гурти і колективи, більшість з яких були рок спрямування із різних куточків України: Сєвєродонецька, Києва, Дніпра та наших найближчих сусідів Лисичанська, Рубіжного, Кремінної, Сватового і Старобільська.

У зв’язку з тим, що фестиваль приурочили річниці визволення Сєвєродонецька від незаконних військових формувань та Дню українських миротворців, тож, звісно, звучало багато патріотичних робіт у рок-виконанні.

Також для присутніх було влаштоване байкер-шоу, де всі бажаючі могли зробити світлини на згадку.

Урочиста частина заходу розпочалася з поздоровлення та нагородження військових-миротворців і волонтерів.

Міський голова Валентин Казаков привітав усіх присутніх зі святом визволення міста та Днем українських миротворців: «Бажаю всім щастя, добра, і найголовніше - Миру - це те, що потрібно нашому регіону, це те, що потрібно всій нашій Україні! Слава Україні!», - і зазначив, що під час фестивалю на всіх чекає справжній рок з усіма належними атрибутами.

Слова вітання від народного депутата України Сергія Шахова передав його помічник Юрій Фурман:«На фестивалі не буває переможців, на фестивалі перемагає гарний настрій і перемагає музика! Я бажаю нашим артистам, нашим гостям, щоб не рвалися струни і не підвели музичні інструменти. А вам, дорогі сєвєродончани, бажаю миру, щастя, благополуччя вашим сім'ям. Слава нашому місту, слава сєвєродончанам! Миру і удачі вам!».

Міський голова Валентин Казаков, перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв, заступник міського голови Інна Фесенко вручили Почесні грамоти та подарунки від Сєвєродонецької міської ради військовим, які брали безпосередню участь у звільненні міста, а також волонтерів, що надавали їм і місцевому населенню необхідну допомогу.

По завершенню урочистостей виступи учасників фестивалю «Peace, Love and Happiness» (Мир, Любовта Щастя) продовжилися. Наприкінці заходу було влаштовано дискотеку, яку вели місцеві та запрошені ді-джеї: Coral Drums Projekt, L’Step, DJ Salvador, Dmitry Belyi, DJ Iseenskyта DJ Semen.

«Вважаю, що музиканти постаралися на славу, а присутні відчули на собі єднання із музикою та потужну енергетику, яка об’єднує всіх, хто живе роком. Сподіваюся, що фестиваль стане традиційним та щорічним», - сказала після завершення фестивалю заступник міського голови Інна Фесенко і подякувала співорганізаторам фестивалю Аріфу Багірову та Євгену Назарову за співпрацю і можливість створення такого свята.

P.S. Сєвєродонецька міська рада висловлює подяку поліцейським, медичним працівникам, військовим, працівникам ДСНС та всім іншим, хто забезпечив охорону громадського порядку, безпеку глядачів та учасників під час проведення заходу і допоміг в його організації і проведенні.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради

Світлини фестивалю: