Ви тут:

Привітання народного депутата України Сергія Шахова з нагоди 4-ої річниці визволення Сєвєродонецька від незаконних збройних формувань

20-07-2018
Категорія: 

22 липня ми відзначаємо 4-ту річницю звільнення Сєвєродонецька від незаконних збройних формувань, вшановуємо пам’ять полеглих, вклоняємось воїнам-визволителям, усім, хто зробив свій внесок задля непохитності кордонів та незалежності нашої Держави.

Це день повернення радості, спокою і безпеки в життя сєвєродончан та жителів нашого краю.

Дорогі земляки, я пишаюся героїзмом, силою духу та мужністю усіх тих, хто став на захист України та звільняє від окупантів рідну землю.

Я пишаюся нашими волонтерами, усіма небайдужими мешканцями Сєвєродонецька, які вийшли на захист свого міста, кожним добровольцем, який став на захист батьківщини та зараз щодня боронить Україну !

Вітаю усіх вас, дорогі земляки, з річницею звільнення Сєвєродонецька і сподіваюся, що найближчим часом мир запанує на всій території нашого краю та України.

Я обіцяю вам, що докладу до цього максимум зусиль.

Від щирого серця бажаю вам миру, міцного здоров’я, невичерпної енергії і довголіття, поваги і чуйності від суспільства, любові і турботи від рідних та близьких.

Вічна слава захисникам України і мирного неба над нашою Луганщиною !

 

Завжди з вами, Сергій Шахов

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)
393
0