У планах на рік – безперешкодне життєве середовище для осіб з інвалідністю

19-01-2018

18 січня в.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький зібрав робочу нараду з питань доступності осіб з інвалідністю до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста.

В.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький зазначив: «Зараз мова йдеться про концепцію, яка приведе наше місто до стану сучасного та комфортного для осіб з інвалідністю. Необхідно переходити до конкретних дій. Для цього необхідно обов’язково й на цей рік закласти кошти у бюджет розвитку. Кожна особа з інвалідністю повинна знати та розуміти, що про неї піклуються. Таких людей багато поруч з нами. Ми розуміємо, що далеко не все зроблено для того, щоб їх життя, умови для навчання та праці, відпочинку відповідали сучасним стандартам. В наших планах відремонтувати дороги та тротуари, адаптувати місця загального користування, зробити більш доступними державні установи, школи, дитячі садочки і таке інше. Будемо й далі приділяти увагу всебічному піклуванню та соціальному захисту цієї категорії людей».

Під час засідання була окреслена низка найбільш пріоритетних питань для конструктивної роботи з зазначеної тематики. Також було зазначено, що управління праці та соціального захисту населення міськради постійно взаємодіє з товариством інвалідів «Надія», отримує від нього пропозиції, зокрема щодо потреб у пандусах, забезпечує осіб з інвалідністю необхідними засобами (милицями, візками тощо). За результатами наради представникам виконавчих органів міськради були надані відповідні доручення.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради