Засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

19-01-2018

За дорученням міського голови Валентина Казакова 19 січня відбулось екстрене засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Головне питання порядку денного – це робота пунктів обігріву.

Як зазначив головуючий на засіданні заступник міського голови Олександр Ольшанський, у Сєвєродонецьку питання з пунктами обігріву для внутрішньо переміщених осіб вирішено, а для безхатченків облаштування пунктів обігріву у місті – досі актуальне. «Для вирішення у повній мірі цього питання з урахуванням усіх вимог нам необхідно ще чимало зробити. Я вважаю, що необхідно спільно з обласним управлінням ДСНС, комунальними підприємствами міста, виконавчими органами міської ради, іншими службами вирішувати питання роботи цих пунктів обігріву», - підкреслив Олександр Ольшанський та зазначив, що на території міста є приміщення, де може працювати такий пункт обігріву.

Начальник Сєвєродонецького міського управління ГУ ДСНС України в Луганській області полковник служби цивільного захисту Олег Катасон надавав роз’яснення щодо розташованих на території частин ДСНС двох пунктів для ВПО, озвучив вимоги до облаштування будь-яких пунктів обігріву та звернувся до присутніх з проханням поставитися до цього дуже серйозно.

На засіданні обговорювалися вимоги для пунктів обігріву – це наявність койко-місць, ковдр, постільної білизни, харчування, гарячого чаю, підключення електроенергії, здійснення обігріву, медична допомога тощо. Головуючим заслухано пропозиції всіх членів комісії з організації роботи пунктів обігріву для безхатченків. Зокрема Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України інформував щодо здійснення санітарної обробки, Товариство Червоного Хреста – стосовно участі волонтерів, Лісомисливське господарство - щодо забезпечення дровами для обігріву пунктів. Передбачили також послуги стаціонарного телефонного зв’язку.

Після жвавого обговорення членам комісії надані відповідні доручення, які мають бути відпрацьовані у найкоротший термін.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради