У міськраді вітали будівельників

13-08-2018

У Сєвєродонецькій міській раді напередодні професійного свята, 10 серпня, вітали представників будівельної галузі.

Поздоровили шанованих будівельників заступник міського голови Дмитро Лук’янченко та генеральний директор БПК «Луганськбуд» Вячеслав Ткачук.

Від імені міського голови Валентина Казакова до будівельників звернувся заступник міського голови Дмитро Лук’янченко, привітав представників однієї з шанованих професій з професійним святом і побажав здоров'я, довголіття, процвітання і мирного неба над головою.

«Завдяки вам,  вашій наполегливості та ентузіазму, ми маємо інфраструктуру міста: Христоріздвяний кафедральний собор, Льодовий Палац, Палац культури хіміків та інші соціально важливі об’єкти. Не зважаючи на ті перипетії, які відбуваються, будинки будувалися і будуватимуться!», - наголосив Дмитро Лук’янченко.

Генеральний директор БПК «Луганськбуд» Вячеслав Ткачук знайшов теплі слова для кожного з присутніх професіоналів і майстрів своєї справи. Деякі з них стояли у витоків будівництва найголовніших об’єктів інфраструктури міста.

Так, за значні досягнення у праці, вагомий особистий внесок у розбудову міста Сєвєродонецька та з нагоди Дня будівельника Юрія Панаіта, директора ТОВ «Промхіммонтаж», засновника та члена Ради будівельно-промислового концерну «Луганськбуд» та Бориса Гречишкіна, директора Державного навчального закладу «Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей», члена Ради будівельно-промислового концерну «Луганськбуд» відзначено Почесними грамотами Сєвєродонецького виконавчого комітету.

Нагороджено вищою відзнакою галузі «Почесний будівельник «Луганськбуд» Олександра Курінного, генерального директора ТОВ «Хімтехнологія»; Світлану Прядко, директора ТОВ «Авіцена»; Миколу Ушкало, головного конструктора ТОВ «Хімтехнологія»; Миколу Азарова, першого заступника голови правління ПрАТ «Сєвєродонецький ОРГХІМ».

Почесним Знаком «Почесний ветеран «Луганськбуд» відзначено Миколу Постільгу, члена Ради БПК «Луганськбуд»; Віталія Воробйова, директора ТОВ «ДСК»; Геннадія Рубана, заступника генерального директора БПК «Луганськбуд».

Нагороджено Почесними Грамотами БПК «Луганськбуд» Анатолія Васильченка, головного інженера ТОВ «Промхіммонтаж»; Ольгу Сарану, члена ради БПК «Луганськбуд»; Тетяну Анищенко та Юрія Бардіна, майстрів виробничого навчання Державного навчального закладу «Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей»; Іванну Мірошніченко, головного бухгалтера ТОВ «ОргминПромстрой»; Наталію Федотову, головного архітектора ТОВ «Хімтехнологія»; Олексія Приткова, старшого майстра Державного навчального закладу «Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей».

Подяку висловлено Андрію Катрухі, директору ТОВ «Оргмін»; Миколі Кащееву, директору ТОВ «Рубіжанськбуд»; Юрію Панаіту, директору ТОВ «Промхіммонтаж», Анатолію Перекупці, директору ТОВ «Завод будівельних конструкцій і матеріалів»; Володимиру Помьотову, генеральному директору ПАО «Дорстрой».

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю