Апаратна нарада 13 серпня

13-08-2018

13 серпня відбулась нарада з керівниками виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради, під час якої знову піднімали тему благоустрою та упорядкування.

Міський голова Валентин Казаков нагадав, що минулого тижня було надано протокольне доручення Управлінню житлово-комунального господарства та відділу по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста, а саме: видалення порості, організації невідкладного покосу трави та карантинних бур’янів, обрізання гілля дерев біля світлофорів, прибирання піску на автошляхах тощо.

Начальник УЖКГ Антон Ковалевський відзвітував про заходи, а саме про видалення понад 60-ти осередків амброзії, обрізки гілок дерев біля 20 світлофорних об’єктів для покращення видимості. Триває робота з повідомлення керівників підприємств усіх форм власності щодо організації заходів з ліквідації карантинних бур’янів на прилеглих та закріплених за підприємствами територіях. Продовжується прибирання піску з проїжджих частин.

Начальник відділу по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста Дмитро Комишан доповів, що протягом тижня відділом проводились рейди вулицями міста з метою виявлення порушень (регулярний покіс трави та знищення карантинних рослин), та у результаті чого винесено 35 письмових попереджень керівникам підприємств, установ, організацій та ФОП, що мають власні об’єкти щодо здійснення покосу та знищення карантинних рослин; проінформовано керівників автогаражних кооперативів та власників автогаражів на території міста щодо необхідності приведення до належного стану прилеглої території.

Перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв висловив обурення значною кількістю скарг від городян минулого тижня на неналежну якість надання послуг з вивезення твердих побутових відходів.

«Те, що відбувалося за останній тиждень - неприпустимо! Сміття взагалі фактично не вивозилось - всі сміттєві контейнери та біля них переповнені побутовими відходами. Вважаю, що це свідомі дії керівника КП «СКС», - зазначив Ігор Едуардович та надав доручення  УЖКГ та КП «СКС» до 18.00 навести порядок на контейнерних майданчиках, інакше будуть вжиті заходи дисциплінарного стягнення.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради