У двох дитсадочках почнуть капітально ремонтувати харчоблоки

18-02-2019

На капремонт приміщень харчоблоку та на придбання електроплит ДНЗ 11, 14, 24, 25, 26 депутати міської ради виділили кошти на початку цього року 9 січня. Роботи у ДНЗ №№ 25, 26 розпочнуться з 25 лютого цього року. Це - переведення харчоблоків з виготовлення гарячих готових страв на газових плитах на виготовлення гарячих готових страв на електроплитах.

У зв’язку з цим і з проведенням великого обсягу ремонтних робіт у харчоблоках, з якими несумісне перебування дітей у ДНЗ №№25, 26, на засіданні виконкому прийнято рішення тимчасово припинити роботу ДНЗ №№25, 26 з 25 лютого 2019 року на термін виконання ремонтних робіт.

Заступник міського голови Ірина Степаненко запевнила: «Ремонтні роботи будуть масштабними, але не тривалими. Виконавці обіцяють завершити капремонт якнайшвидше, до кінця березня. Роз’яснювальні роботи з батьками вже ведуться. З 25 лютого діточок влаштують у дитячі садочки, що розташовані найближче. Також при влаштуванні будуть враховуватись побажання батьків. Найближчим часом такі капремонти розпочнуться ще у трьох дитсадках (№№ 11,14,24). Про що батьків буде повідомлено заздалегідь.

Терміновість виконання робіт викликана тим, що на виконання вимог законодавства та відповідних контролюючих міських служб щодо модернізації (заміни) газового обладнання комунальних закладів дошкільної освіти необхідно завершити заміну обладнання у термін до 1 травня 2019 року. У закладах дошкільної освіти газове обладнання має бути модернізоване відповідно до ДБН або треба встановити електроплити. Тобто до 1 травня у п’яти зазначених дитсадочках будуть капітально відремонтовано харчоблоки.

Ця проблема актуальна і потребує негайного вирішення. На початку цього року депутати міської ради виділили кошти на капремонт приміщень харчоблоку та на придбання електроплит ДНЗ 11, 14, 24, 25, 26. Хочу подякувати депутатському корпусу за це, адже здоров’я та безпека наших дітей має бути понад усе».