Засідання виконкому

18-02-2019

Засідання виконкому Сєвєродонецької міської ради відбулось 18 лютого. Члени виконкому розглянули 30 питань порядку денного. Головував на засіданні в.о. міського голови Вячеслав Ткачук.

Деякі з прийнятих рішень прокоментував керуючий справами виконкому Юрій Журба:

«Відповідно до Бюджетного кодексу члени виконкому розглянули звіт щодо виконання міського бюджету м.Сєвєродонецька за 2018 рік, а також проект рішення міської ради "Про внесення змін до міського бюджету м. Сєвєродонецька на 2019 рік" з їх подальшим винесенням на розгляд міської ради.

Розглянуто також проект рішення міської ради  "Про затвердження Положення про туристичний збір".

Прийнято рішення Про встановлення тарифів на платні послуги, які надаються КДЮСШ №1, №2, №3, №4 відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради.

Одне з прийнятих рішень стосувалось створення Сєвєродонецької міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту. Ним затверджено склад ланки, до якого входять: координуючі органи міської ланки, постійні органи управління з питань цивільного захисту міської ланки, спеціалізовані служби цивільного захисту міської ланки, місцеві територіальні формування цивільного захисту міста Сєвєродонецька, сили і засоби суб’єктів господарювання.

Іншим рішенням виконкому затверджено Положення про Сєвєродонецьку міську ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, в якому основною метою її створення є забезпечення реалізації державної політики у сфері запобігання і реагування на надзвичайні ситуації, цивільного захисту населення і територій.

Члени виконкому затвердили склад розрахунково-аналітичної групи та Положення про неї. Розрахунково-аналітична група, зазначається у Положенні, це - позаштатне спеціалізоване формування, призначене для збирання, узагальнення та оцінки інформації про стан радіаційної і хімічної обстановки, проведення розрахунків та підготовки пропозицій щодо захисту населення при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних з викидом (виливом) у довкілля небезпечних хімічних та радіоактивних речовин.

Затверджено на засіданні регуляторний акт - Порядок розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі  та пересувних  об'єктів з надання послуг на території м. Сєвєродонецька.

Прийнято рішення про демонтаж тимчасової споруди, за адресою: проспект Гвардійський, район буд.65, розміщеної з порушенням Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Мінрегіону.

Прийнято рішення про проведення міських заходів, присвячених Дню робітників ЖКГ України, міському етапу обласного фестивалю дитячої та юнацької творчості "Діти - майбутнє України", Міжнародному дню театру.

Серед іншого прийняті рішення про присвоєння адреси та встановлення режиму роботи деяких об’єктів тощо».