У Дніпрі зупиняється Мандрівний культурний шелтер Луганщини з низкою подій для переселенців та дніпрян!

22-08-2023

В місті Дніпро зупиняється Мандрівний культурний шелтер Луганщини з низкою заходів для переселенців та дніпрян, серед яких перша подія - публічна дискусія «Культурна деокупація: з чого починати?»

У форматі «вільного мікрофона» із запрошеними спікерами та іншими гостями відбудеться обговорення про зміст та інструменти культурної деокупації, а також роль спільнот у відбудові.

Дата проведення: 26 серпня, 17:00.

Місце проведення: Центр сучасної культури у Дніпрі (DCCC), Крутогірний узвіз, 21a.

Питанняя для обговорення:
• Що таке культурна деокупація і чи ефективно вона діє зараз?
• Яка роль молоді у культурній відбудові області і як повернути молодь на деокуповані території?
• Які інструменти залучення спільнот до культурної відбудови є дієвими, а які, навпаки, уже вичерпали себе?
• Які формати взаємодії з людьми на деокупованих територіях стануть найбільш запотребуваними?
• Державне інвестування та ініціативність спільнот – як досягти гармонійної взаємодії між цими ланками?

Серед спікерів:
Одарка Біла – директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради.
Ганна Рясна – громадська активістка, голова Луганської обласної молодіжної ради, директорка Луганського обласного центру підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень.

Кого може зацікавити дискусія? Громадських активістів, культурних і проєктних менеджерів, активну молодь серед містян і ВПО, істориків, музейників, бібліотекарів, архітекторів, культурологів, митців – усіх, кому важливо разом зміцнювати український культурний простір.

Вхід вільний.

Реєстрація за лінком або при прибутті на місце події: ]]>https://forms.gle/cmYBCXHcBQMLypoXA]]>

Організатор події: Луганська обласна універсальна наукова бібліотека, яка нині працює у мандрівному форматі.