Співпраця у напрямку розвитку триває

20-05-2019

14-15 травня 2019 року за сприянням БО «БФ «Карітас Сєвєродонецьк», при підтримці Відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради у місті відбулась планувальна сесія щодо розвитку молодіжної політики Сєвєродонецька в рамках проекту «Зміцнення потенціалу громадянського суспільства задля ненасильницької трансформації конфліктів», що проводилась громадськими організаціями «Мережа відповідальних», Українська миротворча школа», «Театр для діалогу».

Стратегічне планування відбувалось за підсумками попереднього опитування щодо потреб студентської та учнівської молоді м. Сєвєродонецька, яке проводилось у листопаді 2018 року. У заході з питань майбутнього розвитку молодіжної сучасної інфраструктури, неформальної освіти для молоді, створення умов для реалізації молодих людей в нашому місті взяли участь активні представники учнівської, студентської, працюючої молоді навчальних закладів міста, відділів міської ради, громадських організацій (ГО «Сєвєродонецька молодіжна рада», Молодіжний парламент при Сєвєродонецькій міській раді), БО «БФ «Карітас Сєвєродонецьк», постійної депутатської  комісії з питань охорони здоров’я і соціального захисту населення, освіти, культури, духовності, фізкультури, спорту, молодіжної політики Сєвєродонецької міської ради, Центру профтехосвіти Державної служби зайнятості, Профспілкової організації студентів СНУ ім. В.Даля, представники організацій міста, які працюють з молоддю.

За підсумками проведеної роботи учасниками буде розроблено Стратегію розвитку молодіжної політики міста Сєвєродонецька до 2030 року, в тому числі з метою внесення нових напрямків та заходів в щорічні проекти міської цільової Комплексної програми «Молодь Сєвєродонецька».

Відділ молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради