Сім’ї сєвєродончан, в якій народилась двійня, Сєвєродонецька МВА забезпечила матеріальну допомогу у 10 тис. грн.

08-06-2023

Відповідно до Комплексної цільової програми «Турбота» на 2023 рік, що затверджена начальником Сєвєродонецької міської ВА, з метою підтримки сімей, в яких народилися двійні, трійні або більше дітей, забезпечено виплату матеріальної допомоги у сумі 10 000 гривень родині Радік, в якій напередодні Дня міста народилась двійня.

У сєвєродончан Тетяни та Олега Радік, які наразі мешкають у Тернополі, 26 квітня народилися двійня. Напередодні головних свят Сєвєродонецька, Дня міста та Дня хіміка, коментує начальник Сєвєродонецької міської ВА Олександр Стрюк, в Гуманітарному хабі Сєвєродонецької міської військової адміністрації у місті Тернопіль сім'ю Радік привітали від військової адміністрації з народженням двійні та вручили подарунки від Сєвєродонецької міської територіальної громади.