Сєвєродонецький професійний ліцей взяв участь у Всеукраїнському профорієнтаційному фестивалі “Велич та героїзм професійної освіти України”

23-06-2023

У червні 2023 року заклади професійної (професійно-технічної) освіти Луганської області, які здійснюють підготовку кваліфікованих робітників з професії «Кравець», взяли участь у Всеукраїнському профорієнтаційному фестивалі «Велич та героїзм професійної освіти України», який організовано Національним галузевим партнерством в легкій промисловості України, - ]]>повідомляє Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації]]>.

Під час заходу представлено серію матеріалів про історію, досягнення та перспективність професійної освіти, які змонтовані у різних форматах для різних цільових аудиторій за кожною адміністративною областю окремо.

Цього року Луганську область на фестивалі представили:

ДНЗ «Сєвєродонецький професійний ліцей»

ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей»

Лисичанський професійний торгово-кулінарний ліцей

Рубіжанський професійний хіміко-технологічний ліцей

Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації подякував закладам освіти за участь у фестивалі та якісно підготовлений контент, який допоміг зробити сучасний профорієнтаційний матеріал про галузь легкої промисловості Луганської області. А також подякував організаторам за підтримку, допомогу у створенні презентаційних матеріалів та можливість представити заклади освіти Луганської області на всеукраїнському рівні.

За матеріалом: Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації - ]]>http://oblosvita-lg.gov.ua/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%94%D0%BA%D1%82-%D0%B2%D...]]>