Привітання Артема Лисогора з Днем державної служби

23-06-2023

Шановні державні службовці Луганщини!

Ви присягли на вірність українцям і за останні дев’ять років двічі, у 2014 році та минулоріч, довели вірність присязі та Народу України.

У надважкі перші дні повномасштабного вторгнення рф, коли Збройні Сили України тримали оборону на багатьох рубежах і рятували державу від «руського миру», ви оперативно відновили безперебійну роботу закладів і установ в інших регіонах країни.

Державні органи Луганщини вже мали досвід евакуації. А от із порятунком з-під обстрілів сотень тисяч громадян, які не бажали опинитися в окупації, усі стикнулися вперше.

Пункти допомоги жителям області розгорнуті в кожному регіоні країни. Співробітники військових адміністрацій деокупованих населених пунктів вже допомагають населенню на місцях.

А інші – щодня готові першими, після військових та піротехніків, повернутися на звільнені землі і відновлювати життєдіяльність територій.

На жаль, були і зрадники, які погодилися працювати на окупанта. Правоохоронці документують кожен відомий випадок – на колаборантів чекає суворе покарання.

Повторення 2014 року не буде, про що свідчать судові вироки, які вже оголошені прибічниками росії.

Пишаюся кожним, хто залишився вірним Українському народові. Радий працювати поряд із вами!

Повернемося і відновлюватимемо Луганщину разом!

Слава Україні!

Начальник Луганської обласної військової адміністрації

Артем Лисогор

]]>https://www.facebook.com/LysohorArtem/posts/pfbid02duafTPSw5SdPRegFc3ChD...]]>