Сєвєродонецькі юнаки здобули перемогу у товариській зустрічі з футзалу та турнірі з міні-футболу

11-01-2019

04.01.2019 р. в м. Новопскові відбулась Новорічна товариська зустріч з футзалу серед юнаків 2005-2006р.н. У змаганнях взяли участь 6 команд: Новопсков (двома складами), Сєвєродонецьк, Старобільськ, Біловодськ, Марківка.

Команди змагалися у двох підгрупах. Сєвєродончани у своїй підгрупі зустрілися з командою Біловодська та перемогли її з рахунком 1:0; та з командою Новопсков-2, яку розгромили з рахунком 6:0. За підсумками групового етапу вихованці КДЮСШ 2 пройшли у фінал, де зіграли з командою Новопскова. Наші юнаки перемогли господарів поля з рахунком 4:1 та стали переможцями змагань.

Тренує команду Андрій Микитченко.

05-06.01.2019р. в м. Сіверську проходив Різдвяний турнір з міні-футболу на призи голови Бахмутської районної ради Пластуна Є.Ю. У змаганнях взяли участь юнаки 2007-2008 р.н. з 7 міст Луганської та Донецької областей: Сіверськ, Гірське, Бахмут, Сєвєродонецьк (2 команди), Новолуганське, Часів Яр та Попасна.

У першій підгрупі команда юнаків КДЮСШ 2 2008р.н. виборола 3 перемоги з 3 можливих. Хлопці перемогли команду Новолуганського з рахунком 1:0, Гірське обіграли з рахунком 2:1, та господарів поля (Сіверськ «Доломітчик») здолали з рахунком 1:0.

У другій підгрупі команда наших юнаків 2007 р.н. двічі зіграла з нічийним рахунком 1:1 (проти команд Бахмут та Попасна) та поступилася команді м. Часів Яр з рахунком 2:3.

За підсумками зіграних матчів команда юнаків 2008 р.н. потрапила до фіналу, де її суперником стала команда м. Часів Яр. В основний час рахунок склав 1:1, і вирішальною стала серія пенальті. З рахунком 2:1 сєвєродончани перемогли суперників та стали переможцями турніру.

Юнаків тренують Андрій Микитченко та Євген Сімбірьов.

Відділ молоді та спорту