Вячеслав Ткачук: стратегія на сьогодні

10-01-2019

Під час засідання 56-ї позачергової сесії міської ради секретар міської ради, в.о. міського голови Вячеслав Ткачук звернувся до депутатів, довівши до їх відома свої першочергові кроки для життєдіяльності та розвитку міста:

«По-перше, тролейбусний рух у місті має бути збережено. Я ініціюватиму громадські слухання у січні стосовно шляхів вирішення проблем Тролейбусного управління.

По-друге, мною надано доручення про проведення аудита у «Світанку». Після аудиторської перевірки підприємства та економічного обґрунтування тарифів - знизити тарифи.

Провести також економічне обґрунтування тарифів на користь населення по КП «СКС».

Затвердити нову структуру міської ради та передбачити скорочення чисельності чиновників до 10%.

Вважаю за доцільне відродити Молодіжну раду, адже ми повинні готувати молоде покоління до участі в управлінні містом, сприяти участі молоді у міських справах і її дозвіллі.

Обов’язково підтримувати і розвивати малий і середній бізнес, створювати нові робочі місця, залучати інвестиції. Все це передбачено Програмою розвитку малого і середнього підприємництва в м. Сєвєродонецьку на 2019 рік. Одним з завдань програми є фінансова підтримка підприємців міста. Ця Програма має виконуватися у повному обсязі, - зазначив Вячеслав Петрович. – Щодо приведення доріг та тротуарів міста до належного стану інформую вас про моє доручення УЖКГ невідкладно організувати цілодобове та систематичне очищення доріг, тротуарів та місць паркування автотранспорту від снігу та посипку протиожеледними матеріалами. Визначено першочергові маршрути, у тому числі дороги до прилеглих селищ. Прибирання здійснювати у нічний час - до виходу на маршрут першого тролейбусу і маршрутних таксі всі вулиці мають бути очищені і посипані пісчаносоляною сумішшю.

Доручено залучати снігоприбиральну техніку установ, підприємств міста незалежно від форм власності, військових частин, дислокованих на території міськради. КПЖ «Світанок» та ОСББ зобов’язано забезпечити очищення внутрішньоквартальних доріг, тротуарів та біля під’їздів від наслідків негоди».