Сєвєродонецьк надає шефську допомогу українській армії

02-10-2018

1 жовтня перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв та секретар міськради Ельвіна Марініч передали військовим частинам А0536 та А3488 обладнання та матеріальні цінності, а саме нові сучасні ноутбуки та моноблоки з ліцензійним програмним забезпеченням, планшети, БФП і додаткові картриджі.

Вручаючи шефську допомогу Ігор Слєсарєв звернувся до військових: «У цей складний час, коли Російська Федерація здійснила загарбницьке вторгнення в нашу державу, ви проявили героїзм захищаючи суверенітет та територіальну цілісність нашої держави. Завдяки вам у Сєвєродонецьку та підконтрольній українській владі території панує мир. Дякую вам за це та прийміть від Сєвєродонецької міської ради нашу посильну допомогу».

Крім того, перший заступник міського голови пообіцяв всіляку підтримку нашим військовим та запросив їх на товариський футбольний матч до Дня захисника України.

Звернулася до присутніх і Ельвіна Марініч: «Ви - наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких - у ваших надійних, сильних руках. Дякую вам за захист та бажаю миру».

Слід зазначити, що відповідно до рішення № 2958 51 позачергової сесії Сєвєродонецької міської ради від 25 вересня 2018 року «Про надання шефської допомоги військовим частинам А3488 та А0536 Збройних Сил України» згідно «Програми надання шефської допомоги військовій частині А0536 на 2018 рік» та «Програми надання шефської допомоги військовій частині А3488 на 2017 - 2018 роки», з метою піднесення престижу військової служби, сприяння обороноздатності, мобілізаційній готовності держави, виконанню військовими завдань на території Луганської та Донецької областей, розв'язання соціально-побутових проблем, задоволення культурних і духовних потреб військовослужбовців, налагодження ефективного цивільно-військового співробітництва, Сєвєродонецька міська рада надала шефську допомогу військовій частині А0536 Збройних Сил України у вигляді майна, загальною вартістю 773788,27 грн.(сімсот сімдесят три тисячі сімсот вісімдесят вісім грн. 27 коп.) та військовій частині А3488 Збройних Сил України у вигляді майна, загальною вартістю 360128,20 грн. (триста шістдесят тисяч сто двадцять вісім грн. 20 коп.).

Командування військової частини висловило подяку представникам Сєвєродонецької міської ради, які відвідали їх об’єкт та надали шефську допомогу, та зазначило, що вдячне всім небайдужим громадянам, які підтримують українських військових.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

Сєвєродонецької міської ради

Средняя: 4.9 (27 оценок)