Відзначили День ветерана та День людей похилого віку

02-10-2018

Щороку 1 жовтня Україна відзначає День людей похилого віку та День ветерана. Цей день – не лише слушна нагода пильніше придивитися до проблем найстарших представників громади, а й можливість для кожного згадати нашу історію, вшанувати людей елегантного віку і ветеранів – тих, хто найбільше потребує допомоги та уваги від нас з вами.

Саме цього дня у концертній залі музичної школи №2 відбулися урочистості. Спочатку на гостей на вулиці чекав виступ духового оркестру школи.

Від міського голови Валентина Казакова, від Сєвєродонецької міської ради почесних гостей привітала заступник міського голови Інна Фесенко та подякувала за внесок у розвиток Сєвєродонецька та України, за багаторічну самовіддану працю і мудрість.

«Ви зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність. Нехай ваша соціальна активність, життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм завжди будуть взірцем для підростаючого покоління. Прийміть слова глибокої вдячності за найцінніший спадок, який ви накопичили за все життя і тепер передаєте нам», - поздоровила Інна Валентинівна.

За багаторічну сумлінну працю, активну життєву позицію, небайдужість та з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку грамотами виконавчого комітету та подарунками нагороджено Валентину Шпакову, волонтера-викладача факультету духовного розвитку та української мови Університету ІІІ віку Територіального центру соціального обслуговування; Розу Троценко, учасника клубу „Надвечір’я” Територіального центру соціального обслуговування; Світлану Кравченко активного учасника пісенного тріо «Орхідея», соціального робітника Територіального центру соціального обслуговування, члена виконавчого комітету Сиротинської селищної ради; Миколу Данька, члена ветеранської організації ПрАТ „Сєвєродонецьке об’єднання Азот”, повного кавалера Орденів трудової слави; мешканок с. Сиротиного пенсіонерок Раїсу Петрову і Віру Поросюк; мешканок с. Борівського пенсіонерок Ганну Воронову та Олександру Ворошилову.

Концертні номери підготували викладачі та вихованці ДМШ №2, а також вокальний колектив «Надвечір’я».

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

Средняя: 5 (2 оценок)