Щасливі очі дітей – найвища нагорода

01-06-2018

1 червня велике розважальне свято до Міжнародного дня захисту дітей зібрало на площі Перемоги дітей та їх батьків. Площа на годину перетворилася на острівець мрії маленьких сєвєродончан.

Захід став можливим завдяки підтримці народного депутата України Сергія Шахова.

З найважливішим святом дитинства малечу привітав перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв та побажав насолоджуватися цією порою життя, адже вона безповоротна і залишиться у пам’яті назавжди, а завдання дорослих – зробити дитинство яскравим та безтурботним, щоб діти завжди відчували себе захищеними, улюбленими, потрібними та безмежно щасливими.

Теплі слова привітань від народного депутата України Сергія Шахова передав його помічник Юрій Фурман: «Хочу побажати кожній дитині, щоб її заповітна мрія обов’язково здійснилася, а такі свята стали доброю традицією у нашому місті».

На дітей будь-якого віку чекала розважальна програма за участю аніматорів, діджеїв та танцювальних гуртків.

Безмежну радість у сєвєродонецької малечі викликала можливість покататися або на гіроборді, або на електричній машинці.

Неабияку зацікавленість викликали справжні пожежно-рятувальна, патрульна машини та машина швидкої медичної допомоги. Співробітики ДСНС, швидкої та патрульної поліції надали малюкам можливість відчути себе дорослими – побути у ролі поліцейського, рятувальника або медика.

Задоволення не мало меж, адже кожна дитина отримала від народного депутата України Сергія Шахова солодощі: цукерки та морозиво.

Дитячі сонячні посмішки та щасливі очі стали переконливим свідченням того, що свято дитинства вдалося.