У Сєвєродонецьку стартувала оздоровча кампанія дітей

01-06-2018

1 червня - в Міжнародний День захисту дітей у Міському Палаці культури відбулося урочисте відкриття оздоровчої кампанії «Літо-2018».

Привітати дітей з цим прекрасним святом завітали перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв та начальник відділу освіти Сєвєродонецької міської ради Лілія Талдонова.

«Від щирого серця вітаю з найважливішим святом дитинства - Днем захисту дітей! Насолоджуйтесь дитинством. Пам'ятайте, що ця пора безповоротна, тому не поспішайте швидше вирости. Встигайте радіти тому щастю, яке ви зараз маєте. У дорослому житті ви зустрінете чимало цікавого і надзвичайного, але, повірте, дитинство у вашій пам'яті залишиться назавжди, а ми, дорослі, повинні зробити його яскравим, чарівним і безтурботним!

Знайте, що ви наше майбутнє, наше щастя і сенс життя. Ми зробимо все можливе, щоб ви відчували себе захищеними, улюбленими, потрібними і безмежно щасливими!

Величезного вам щастя, міцного здоров'я, ростіть, набирайтеся сил і радуйте своїх батьків. Зі святом!» - поздоровив присутніх Ігор Слєсарєв з Міжнародним Днем захисту дітей і вручив подарунки – канцелярські набори для творчості, різноманітні ігри та інші приємні гостинці представнику кожного з двадцяти одного пришкільного дитячого табору.

Оздоровча кампанія «Літо-2018» на базі закладів освіти проходить у форматі пізнавально - розважальної гри «Я маю право!» тому подарунки будуть надзвичайно корисними.

До речі, до цієї Гри будуть залучені всі вихованці таборів з денним перебуванням. Діти протягом оздоровлення будуть виконати цікаві тематичні завдання, проявляти свій інтелектуальний, духовний та фізичний потенціал у різноманітних конкурсах, вікторинах, змаганнях, акціях, екскурсіях тощо.

Начальник відділу освіти міськради Лілія Талдонова також привітала усіх з Міжнародним Днем захисту дітей і довгоочікуваними дітворою літніми канікулами та зазначила, що у таборах з денним перебуванням відпочине понад 1000 учнів, з них 50 % дітей пільгових категорій, для яких організоване гаряче харчування за кошти міського бюджету. Для забезпечення харчування дітей пільгових категорій у закладах відпочинку із міського бюджету виділено понад 600 000 грн.

Заклади позашкільної освіти організовують роботу майданчиків відпочинку (проводять майстер-класи, екскурсії, виставки тощо).

Поздоровили дітей зі святом та вручили подарунки і представники міської громадської організації Товариства Червоного хреста України та Сєвєродонецького міського центру зайнятості.

Слід зазначити, що у Сєвєродонецьку протягом двох змін будуть задіяні двадцять один табір з денним перебуванням – це усі заклади загальної середньої освіти, НВК «Гармонія», колегіум, гімназія, Борівський НВК та мовно-фольклорний табір при Сєвєродонецькому міському Центрі дитячої та юнацької творчості.

Поздоровлення і привітання супроводжувалися виступами дитячих творчих колективів Центру дитячої та юнацької творчості. Присутнім дітлахам і дорослим надзвичайно сподобалися їхні запальні пісні, танці та хореографічні композиції.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради