Міський голова Валентин Казаков взяв участь в урочистій церемонії погашення конверту

02-06-2018

2 червня з нагоди 80-річчя Луганської області відбулась урочиста церемонія погашення конверту.

До знакової дати Укрпоштою випущено маркований художній конверт. На ньому зображено картину «Блакитна весна» - пензля нашого земляка, відомого видатного художника Луганської області Віктора Скубака.

У звичайний день операція гашення конверту з маркою означає оплату відправленого листа адресату, однак, як зазначила заступник директора Луганської дирекції Укрпошти Любов Кізіна, в урочистій обстановці гасіння проводиться спеціальним штемпелем, виготовленим до пам’ятних дат і подій. Дія штемпеля триває лише один день, після чого він вилучається. Марки і конверти, погашені у цей день таким штемпелем, стають філателістичною ексклюзивною цінністю.

Право святкового спеціального погашення надали заступнику голови Луганської облдержадміністрації Юрію Клименку, міському голові Валентину Казакову та художнику Віктору Скубаку.

Міський голова Валентин Казаков привітав всіх з 80-річчям Луганської області та подякував за честь Сєвєродонецьку долучитися до історичної події. Підкреслив, що зображення на конверті - це картина нашого земляка та виразив особисту вдячність митцю.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю