Ви тут:

Серцем доторкнулися історії

12-05-2017
Категорія: 

Напередодні великого свята Перемоги над фашистськими загарбниками студенти та викладачі Сєвєродонецького інституту МАУП стали гостями музею бойової слави, розташованого у Центрі туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді. 

Разом зі старшокласниками середньої загальноосвітньої школи №6 маупівці оглянули стенди, присвячені героїчному минулому рідного краю, землякам – учасникам ІІ світової війни, а також експонати, знайдені під час пошукових експедицій на території Луганщини. Особливий інтерес у студентів та школярів викликали зразки зброї, особисті речі, листи воїнів, які бережно зберігаються співробітниками музею. Не менш цікавою виявилася і розповідь про партизанський рух на Луганщині під час її окупації та героїчні подвиги визволи­телів.
Наприкінці зустрічі керівник музею В.Г. Кісляков закликав молодь пам’ятати та вивчати історію рідної країни, пишатися її героїчним минулим, не відгороджуючись від історичної правди.
Маупівці подякували Віктору Германовичу за цікаву зустріч і розповідь, виявили бажання продовжити спілкування та спів­працю і надалі.
Інф. «СВ»
На знімках: під час екскурсії в музеї бойової слави ЦТКЕУМ.

 

Рейтинг: 
Голосов пока нет
207
0