Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 24.02.2023

24-02-2023

Авіаудари росіяни завдали по Білогорівці і Серебрянському лісництву, на перерахунок пенсій на окупованих територіях можуть претендувати тільки власники паспорту рф, на захопленій Луганщині рф узаконила обіг зброї.

Бойовиків офіційно озброїли. Згідно із новим законодавством рф, жителям окупованих територій дозволено до 2026 року зберігати, носити та використовувати свою зброю та патрони до неї на підставі відповідних дозволів, виданих до 30 вересня 2022 року. Тобто, наданих незрозуміло ким незрозуміло кому упродовж останніх дев’яти років.

Більш того, якщо в особи кількість наявної зброї перевищує встановлені російським законодавством норми, вони зможуть отримати ліцензію на колекціонування.

Продовжується примусова паспортизація жителів Луганщини. Так, із 1 березня право на звернення за перерахунком пенсії для районів міста Луганська та регіону мають виключно громадяни рф, які мають позначку в паспорті громадянина про реєстрацію за місцем проживання станом на 30 вересня, або евакуювалися вглиб рф і мають відповідну відмітку.

Також у 2023 році вирішено продовжити скандальні медичні огляди дітей російськими лікарями. Для цього виділено майже 1,5 млрд руб. на огляд щонайменше 220 тис. дітей.

Загалом цього року з рф планується направити 35 медичних бригад із лікарями-фахівцями. Після рекомендацій щодо подальшого лікування дітей спрямовують на «довгострокове оздоровлення», після чого їх розшукують батьки.

На Куп’янському та Лиманському напрямках противник провів безуспішні наступальні дії поблизу Стельмахівки, Діброви, Білогорівки та Серебрянського лісництва.

Росіяни обстріляли Червонопопівку, Новоселівське, Стельмахівку, Макіївку, Невське, Діброву, Серебрянське лісництво і Білогорівку.

Вони завдали авіаударів неподалік Серебрянського лісництва і Білогорівки.

Авіація Сил оборони за добу завдала 17 ударів по районах зосередження окупантів, а також 4 удари по позиціях зенітно-ракетних комплексів.

Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили 3 райони зосередження живої сили противника, склад боєприпасів, склад пально-мастильних матеріалів та один інший важливий об’єкт ворога.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02QMkJrwqvSh3wcceXrc6JJ2E8PuH...]]>