Привітання народного депутата України Сергія Шахова з нагоди Дня визволення Луганської області від фашистських загарбників

03-09-2018

Дорогі луганчани!
Сьогодні ми разом відзначаємо без перебільшення велику подію – День визволення Луганської області від фашистських загарбників в роки Другої світової війни, вшановуємо подвиг живих і пам’ять полеглих уславлених героїв. На жаль, сьогодні на нашій землі знову війна. Змінилися прапори, але не змінилася хижа сутність ворога і його бажання сіяти навколо горе і хаос. Честь і слава тим, хто визволяв нашу Луганщину від нацистської окупації. Сьогодні усі ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто склав голови у цій жорстокій боротьбі. Велика шана і подяка живим ветеранам, які сьогодні є не тільки свідками великих подвигів минулого, але були і є нагадуванням про те, що жахіття війни ніколи більше не має повторитися. Від щирого серця бажаю вам, дорогі ветерани, міцного здоров’я, невичерпної енергії та довголіття, поваги і чуйності від суспільства, любові та турботи від рідних і близьких. Ваш подвиг, ваша стійкість духу є сьогодні найкращим прикладом для захисників України. Вічна слава героям минулих поколінь! Вічна слава нинішнім захисникам України і мирного неба над нашою Луганщиною!

Завжди ваш,  Сергій Шахов