Привітання міського голови Валентина Казакова з Днем Святого Миколая Чудотворця

19-12-2018

Дорогі діти та шановні дорослі Сєвєродонецька!

Щиро вітаю вас з Днем Святого Миколая Чудотворця – одним з найсвітліших, найдобріших і найрадісніших християнських свят, яке традиційно уособлює в собі початок великого всенародного Новоріччя. Водночас День Святого Миколая – це своєрідний символ людської надії і віри у своє краще майбутнє та мирне життя.

В Україні здавна шанують Миколу Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує усім віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі світлі почуття, надихає нас на добро.

Нині ми подумки повертаємося у своє дитинство, із вдячністю пригадуємо батьків, дідусів і бабусь, які створювали нам, так само, як ми сьогодні своїм дітям та онукам, святковий настрій.

Я звертаюся до кожного з дорослих: не обходьте увагою жодної дитини, подаруйте свою любов тим, кому це насправді потрібно. Майбутнє нашого міста та нашої держави залежить від повсякденної турботи про дітей.

Нехай чудо Святого Миколая не мине жодної домівки і наповнить особливою радістю серця всіх діточок. Зігрійте своїм теплом тих, кого обділила доля, адже кожний сьогодні чекає на свято. Нехай добро й милосердя єднають нас заради щастя дітей.

Щиро бажаю, щоб у найкращих починаннях і добрих справах кожен відчував любов та добро, а задуми і мрії обов’язково здійснювалися.

Зичу всім достатку, родинного затишку й душевного тепла. Нехай Святий Миколай освятить усіх нас найкращими людськими чеснотами і благословить на добрі справи.

Сердечно бажаю здоров’я, добра, миру, щастя, радості та великої духовної благодаті.

Зі святом, дорогі сєвєродончани та гості міста!

З любов’ю та повагою,

міський голова В.В. Казаков