Комунальні підприємства отримали нову спеціалізовану техніку

19-12-2018

19 грудня комунальні підприємства «Сєвєродонецьккомунсервіс», «Сєвєродонецькліфт» та «Єдина аварійна диспетчерська служба» отримали нову спеціалізовану техніку. Її презентація відбулася на території КП «СКС» у присутності міського голови Валентина Казакова, першого заступника міського голови Ігоря Слєсарєва, керівництва та представників комунальних установ.

«На придбання прибиральної установки для КП «СКС» з державного бюджету було виділено 3 мільйони 350 тисяч гривень, – зазначив Валентин Васильович. – Це вже друга спеціалізована техніка, придбана для підприємства в поточному році. На початку вересня КП «СКС» отримало новий сміттєвоз з боковим завантаженням, на придбання якого було виділено понад 2 мільйони гривень з міського бюджету».

Тож, протягом року місто отримало вже чотири спеціалізовані машини.

«Дві одиниці техніки для КП «Сєвєродонецькліфт» (установку-автопідйомник) та КП «СКС» (прибиральну установку) спільною вартістю 5 мільйонів гривень придбано за рахунок субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток, яка була отримана містом за сприяння народного депутата України Сергія Шахова, – підкреслив Ігор Слєсарєв. – Кожна машина має свою функціональну специфіку і покликана вирішити ряд нагальних проблем міста. Сподіваємося, що придбана дорога сучасна техніка вирішить проблеми з прибиранням вулиць, вивезенням ТПВ та обслуговуванням зовнішнього освітлення і значно полегшить роботу комунальникам».

Серед присутніх на заході був представник постачальної компанії – директор «Дніпробудсервіс» Віктор Сущенко, який здійснював супровід прибиральної механічної установки Brodd Sweden AB Scandinavia для КП «СКС».

За його словами, шведська машина представляє найкращі зразки у своєму сегменті. Призначенням засобу є прибирання проїжджої частини від піску, бруду, заносів, щебеню, гравію, тощо. Машина прибирає бруд з покриття і завантажує його у автомобіль.

«Це дуже ефективно з точки зору використання машини протягом дня, – зазначив В. Сущенко. – Адже вакуумний автомобіль при заповненні бункера, а це 4-5 кубів, вимушений рухатися у напрямку звалища, на що витрачається час. Нова установка працює за рахунок зміни транспортного засобу без зупинок. Тому ефективність збиральної техніки колосальна. Якщо номінально, вона прибиратиме 2 тонни сміття на годину, а за цей час машина пройде 10 кілометрів, за 8 годин роботи, установка виконає 80 кілометрів прибирання придорожньої смуги і збере 16 тонн сміття».

За словами директора КП «СКС» Дмитра Конова нова техніка значно допоможе підприємству та полегше роботу дорожньої служби: «До цього ми практикували фізичну робочу силу і декілька одиниць техніки: групу дорожніх робочих, лопати, навантажувач та самоскиди. І таким чином тривалий час прибирали все місто, дорожнє полотно якого складає 157 кілометрів. На сьогодні, маючи у комплекті прибиральну установку, маємо можливість протягом одного тижня ліквідувати пісок та інше сміття з узбіччя. Раніше на цей вид робіт ми витрачали місяць-два».

Механік КП «ЄАДС» Сергій Токарєв під час презентації приймав до парку свого підприємства МАЗ-бункеровіз, призначений для завантаження за допомогою портального підйомника бункерів після збору в них будівельного і великогабаритного побутового сміття (листя, гілля, піску й інш.), для його перевезення й самоскидного вивантаження.

А Сергій Севастьянов – механік КП «Сєвєродонецькліфт» отримав документи на нову установку-автопідйомник італійського виробництва. Техніка  призначена для підйому на висоту до 18 метрів робітників з матеріалами та інструментом при проведенні ремонтних, будівельно-монтажних та інших видів робіт з обслуговування зовнішнього освітлення.

«Сєвєродонецькі вісті»

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради