Під час боїв за визволення у 2014 році Сєвєродонецька та Лисичанська займався забезпеченням бандформування «імені Платова»: СБУ розслідує діяльність колишнього бойовика російських НЗФ, який нині керує окупаційною "адміністрацією" на Луганщині

16-11-2023

]]>СБУ розслідує діяльність колишнього бойовика російських НЗФ, який нині керує окупаційною «адміністрацією Кремінського району лнр», - повідомляє ]]>]]>3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях - м. Сєвєродонецьк]]>]]>]]>

СБУ зібрала докази злочинної діяльності так званого «главы администрации Кременского района лнр» та повідомила йому про підозру в колабораційній діяльності.

Задокументовано, що з червня 2023 року орган окупаційної влади очолює 44-річний місцевий мешканець, який від початку російської агресії воював проти України у складі «казачого» терористичного угруповання.

Під час боїв за Лисичанськ та Сєвєродонецьк у 2014 році він займався матеріально-технічним забезпеченням бандформування «імені Платова». Після звільнення цих міст від бойовиків правопорушник переховувався на тимчасово окупованій території Луганської області.

У зв’язку з участю в НЗФ він був оголошений у загальнодержавний розшук за ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України.

Після призначення на піст «гауляйтера» Кремінщини ексбойовик відзначився лобіюванням бізнес-інтересів своїх подільників-«казаків» та заходами з посилення окупаційного режиму.

Улітку цього року він очолив місцеве відділення путінської партії «единая россия» та займався її просуванням перед псевдовиборами, які окупанти проводили на Луганщині.

Наразі він співпрацює з російськими окупантами, у тому числі, у напрямку «інтеграції» тимчасово окупованої території в рф, укладає «угоди» та проводить спільні заходи з представниками Башкортостану, Липецької та Астраханської областей країни-агресора.

Зловмиснику повідомлено про підозру в колабораційній діяльності за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України.

Йому загрожує до 10 років колонії та конфіскація майна.

Триває досудове розслідування, яке проводять слідчі ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях за процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури.

]]>На зображенні може бути: 1 особа, борода та текст]]>

За повідомленням: ]]>3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях - м. Сєвєродонецьк]]> - ]]>https://www.facebook.com/ssu.sievierodonetsk/posts/pfbid0mxRp1XQ3bpEnGEy...]]>