Перше у 2018 році засідання виконкому

30-01-2018

Перше у 2018 році засідання виконкому Сєвєродонецької міської ради відбулось 29 січня. Провів його міський голова Валентин Казаков. Порядок денний близько 70 питань.

Зокрема члени виконкому схвалити проект рішення міської ради «Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік» з подальшим його винесенням на розгляд міської ради.

Міський голова Валентин Казаков прокоментував збільшення видаткової частини міського бюджету за спеціальним фондом на 29 396 076 грн.: «Понад 29 млн. грн. – це субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам для реалізації проектів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України. Гроші будуть витрачені на реконструкцію десяти об'єктів інфраструктури. Це адмінбудівлі по бульвару Дружби народів, 32 і 32-а; система внутрішнього освітлення СЗШ№20, капремонт ДНЗ№25 (енергосанація), будівництво пелетної котельні колегіуму, СЗШ№18, ДЮСШ-1, шкірно-венерологічного відділення КДПВ№1 міської багатопрофільної лікарні, для міського Палацу культури, а також пелетних котелень для міської багатопрофільної лікарні. Розпорядником цих коштів буде визначено відділ капітального будівництва».

На засіданні вирішено затвердити Положення про конкурсний комітет, Склад конкурсного комітету та умови конкурсу з визначення підприємства  (організації)  для здійснення функцій робочого органу з підготовки матеріалів щодо проведення конкурсу на визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування м. Сєвєродонецьк.

Крім того, члени виконкому прийняли рішення про встановлення тарифів на платні послуги, які надаються КДЮСШ №1, №2, №3 відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради, тарифів на платні послуги з занять загальною фізичною підготовкою (ЗФП) в тренажерному залі Льодового палацу спорту, тарифів на платні послуги, які надаються абонементними групами з футболу, волейболу та гімнастики Льодового Палацу спорту.

Прийнято рішення затвердити з 05.02.2018 р. графік роботи Центру надання адміністративних послуг у м. Сєвєродонецьку та графік прийому Центру надання адміністративних послуг у м. Сєвєродонецьку у новій редакції. Зокрема з 5 лютого  щочетверга відвідувачі зможуть скористатися послугами ЦНАПу до 20.00.

На засіданні затверджено перелік адміністративних послуг, які надаються у Центрі надання адміністративних послуг у м. Сєвєродонецьку та його територіальному підрозділі, у новій редакції. Їх кількість збільшилась і відповідно до рішення дорівнює 161.

Члени виконкому затвердили порядок проведення перерахунків призначених субсидій, наданих населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Також прийнято рішення про надання одноразової матеріальної допомоги 115 громадянам, які тимчасово відчувають матеріальну скруту. Загальна сума допомоги 283 000 грн.

Крім того, з відповідними змінами прийняті рішення про проведення міських заходів, присвячених «Дню гумору», Міжнародному жіночому Дню 8 Березня, Дню національної культури та Дню народження Т.Г. Шевченка, Дню робітників ЖКГ України, міському етапу обласного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Діти – майбутнє України». Затверджено положення «Про огляд-фестиваль команд КВН, присвячених Дню гумору».

Членами виконкому взята до відома інформація про роботу громадської правової приймальні у 2017 році. Громадська правова приймальня для надання населенню міста безоплатної первинної правової допомоги була утворена у травні 2002 року. Розташована вона на першому поверсі Сєвєродонецької міської ради в каб. № 20. Приймальня здійснює наступні види правової допомоги: надання правової інформації та надання консультацій і роз’яснень з правових питань. Питання, з якими зверталися мешканці міста: соціальні (визначення соціального статусу; надання пільг особам, які мають на це право; отримання соціальних виплат, субсидій; призначення, перерахунок та виплата трудової, соціальної пенсії); вступ до спадщини; нотаріальне оформлення документів; розмін, отримання житла, реєстрація; комунальні (обслуговування житлового фонду, отримання матеріальних збитків, реструктуризація боргів); трудові відношення (працевлаштування, скорочення штатів, оформлення записів трудової книжки).

На засіданні взято до відома інформацію про кількість запитів на публічну інформацію, що надійшли до Сєвєродонецької міської ради, її виконавчих органів від юридичних та фізичних осіб у 4 кварталі 2017 року і за 2017 рік. Так, згідно з рішенням за 2017 рік від юридичних осіб надійшло 50 запитів, від фізичних – 110.

Прийнято рішення нагородити Почесною грамотою виконкому Долотова Дмитра Йосиповича, ветерана Другої світової війни, за багаторічну плідну працю, патріотичне виховання молоді, активну участь у ветеранському русі, усвідомлену життєву позицію та з нагоди 95-річчя від дня народження.

Затверджено План заходів щодо організації роботи з проведення суб’єктами господарювання інвентаризації, ідентифікації та паспортизації відходів виробництва та споживання.

Членами виконкому взято до відома інформаційний лист про стан військового обліку військовозобов’язаних і призовників у місті Сєвєродонецьку в 2017 році. З метою поліпшення стану ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, установах і організаціях усіх форм власності вирішено затвердити серед іншого склад комісії з питань перевірки стану ведення військового обліку в селищних радах, на підприємствах, установах і організаціях міста Сєвєродонецька на 2018 рік.

Серед інших розглянуті й прийняті рішення про надання містобудівних умов та обмежень; надання матеріальної допомоги на поховання; встановлення режиму роботи та визначення адреси деяких об’єктів; продовження термінів дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами; питання опіки та захисту прав малолітніх тощо.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради