Основний наголос - на підготовці до опалювального сезону

10-09-2018

Про це під час апаратної наради з керівниками виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради, що відбулась 10 вересня, наголосив міський голова Валентин Казаков. Він зокрема зазначив, що підготовлені, у першу чергу, мають бути заклади охорони здоров’я, дошкільні навчальні заклади, школи, житловий фонд, заклади культури та спорту тощо.

Міський голова озвучив проблематику, яка існує навколо «Луганської «ТЕС» стосовно постачання вугілля та стан справ в енергетичній сфері області взагалі. У зв’язку з цим звернув увагу на необхідності максимально докласти зусиль з підготовки альтернативних джерел тепла (пелетні котельні) до початку опалювального сезону або зрештою до настання холодів.

Валентин Казаков довів до відома присутніх, що практично готові до запуску нові пелетні котельні в 11, 12 і 6-й школах, які вже цього року автономно забезпечать тепло зазначеним навчальним закладам.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради