Оголошено конкурс на кращий проєкт пам’ятника «Героям АТО» в м. Сєвєродонецьку

20-11-2020

З метою увічнення пам'яті загиблих героїв – учасників антитерористичної операції (АТО) та враховуючи звернення Громадської спілки «Асоціація ветеранів війни, учасників бойових дій та волонтерів АТО Луганської області» та пропозиції Комісії з питань вшанування визначних подій і увічнення пам’яті видатних осіб на території міста Сєвєродонецька оголошено конкурс на кращий проєкт пам’ятника «Героям АТО» в м. Сєвєродонецьку.

про організацію та проведення конкурсу  на кращий проєкт

пам’ятника  «Героям АТО» в м.Сєвєродонецьку.

1.Загальні положення

1.1. Мета конкурсу: залучення широкого кола спеціалістів у сфері містобудування та архітектури для вияву найбільш цікавих проєктних пропозицій щодо створення пам’ятника «Героям АТО» в м.Сєвєродонецьку.

1.2. Конкурс відкритий. В ньому є можливість взяти участь усім бажаючим.  Проєкт надається під девізом.

1.3. Конкурс проводиться військово-цивільною адміністрацією міста Сєвєродонецьк Луганської області.

2. Програма та умови конкурсу

2.1. Проєктом пам’ятника повинно передбачатись:

а) розташування пам’ятника в районі перехрестя вулиці Донецька та бульвару Дружби Народів .

б) ув’язка пам’ятника з прилеглою існуючою забудовою;

в) благоустрій території зеленої зони, прилеглої до пам’ятника від вул. Ломоносова до вул. Горького;

г) освітлення території в районі пам’ятника.

2.2. До складу проєкту повинні входити:

а) схема генплану М 1:500 з розміщенням пам’ятника та з благоустроєм території зеленої зони від вул. Ломоносова до вул. Горького;

б) фасади пам’ятника з врахуванням прилеглої забудови;

в) пояснювальна записка з обґрунтуванням запропонованого проєкту.

3. Порядок надання проєктів на конкурс

3.1. Проєкти повинні  бути надані до 28.12.2020.

3.2. Проєкти повинні надаватися під девізом до відділу містобудування    та архітектури  управління землеустрою, містобудування та архітектури ВЦА м. Сєвєродонецьк (бульвар Дружби Народів, 32, 1 поверх, кімн. 4, т. 4-21-99). Проєкти надсилаються за рахунок авторів.

3.3. До проєкту додається запечатаний конверт під цим же девізом, який повинен містити дані: прізвище, ім’я та по батькові авторів, їх домашня адреса.

4. Підведення підсумків конкурсу

4.1. Результати конкурсу визначаються комісією з підведення підсумків конкурсу.

4.2. Підсумки конкурсу визначаються до 15.01.2021, більшістю голосів відкритим голосуванням в присутності не менш 2/3 складу комісії.

4.3. Рішення комісії набирає чинності після затвердження його керівником військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області.

4.4. За результатами конкурсу переможцю конкурсу присуджується  премія у розмірі 5 (п’ять) тис.грн. 00 коп.

4.5. Відділ містобудування та архітектури управління землеустрою, містбудування та архітектури несе відповідальність за збереження проєктів впродовж місячного строку після проведення конкурсу.

Розпорядження керівника ВЦА м.Сєвєродонецьк № 970 від 19.11.2020р.

Средняя: 3 (2 оценок)