Надано одноразову матеріальну допомогу громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах

08-06-2023

До Сєвєродонецької міської військової адміністрації постійно звертаються мешканці Сєвєродонецької міської територіальної громади, які опинились в складних життєвих обставинах.

Розгляд їх заяв здійснює комісія з призначення одноразової грошової допомоги громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах. Рішення комісії затверджується відповідним розпорядженням, зазначає начальник Сєвєродонецької МВА Олександр Стрюк і зауважує:

«Крім гуманітарної допомоги, намагаємось підтримувати наших мешканців громади фінансово. Багато хто у зв’язку з хворобою потребує або ліків, або оперативного втручання, або реабілітації після лікування. Хоч допомога одноразова, але вона є частковою підтримкою такої категорії громадян».

Так, 7 червня комісія прийняла рішення про надання 9 мешканцям Сєвєродонецької МТГ допомоги на загальну суму 41 000 грн.

Минулого тижня таку допомогу на загальну суму 38 000 гривень призначено 8 мешканцям Сєвєродонецької МТГ.

Відповідно до п.2.1. Положення про порядок надання у 2023 році одноразової матеріальної допомоги мешканцям Сєвєродонецької територіальної громади, які опинилися в складних життєвих обставинах, затвердженого розпорядженням керівника Сєвєродонецької міської ВЦА 01.02.2023 року №39ВС, допомога надається у вигляді відшкодування витрат, понесених особою внаслідок лікування тяжкої хвороби, отриманого поранення, проведення медичних операцій, хіміотерапії тощо, протягом терміну дії програми, затвердженої на відповідний рік.