Мапа Пунктів незламності з’явилась в застосунку “Дія”

20-10-2023

Сьогодні для українців запрацювала нова послуга, про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. У Дії відтепер можна знайти найближчий до себе Пункт незламності, подивитися графік роботи та зручності, прокласти маршрут. Це дасть змогу людям, у разі потреби, отримати доступ до світла, тепла, води чи інтернету.

Мапу можна завантажити і вона буде доступна навіть офлайн, якщо зникне електроенергія та зв'язок. Послуга запрацювала для всіх областей, окрім Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської з міркувань безпеки.

На мапі можна буде не лише знайти найближчий Пункт незламності, а і подивитися що там є, зокрема генератор, обігрів, інтернет, пандус тощо. Не забудьте надати доступ до геолокації, щоб переглянути мапу. Дія не зберігає та не передає нікуди ваше розташування.

На сьогодні по всій Україні відкрито 10 801 Пункт незламності – місця, де передбачені тепло, вода, електрика, мобільний зв'язок, інтернет, місце для відпочинку, аптечки та забезпечення для мам і дітей.

У “сплячому режимі”, тобто готові до відкриття в разі необхідності, ще 2 518. 96 з них – на вокзалах. Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури координує розгортання Пунктів незламності, очолює Штаб підготовки – Віце-прем’єр-міністр з відновлення України — Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков.

Відсьогодні у застосунку Дія стала доступна карта Пунктів незламності. Тепер українці зможуть легко, зручно і швидко перевірити наявність послуг в найближчому до них пункті, а також дізнатися дорогу до нього.

Під час пошуку Пункту незламності важливо обрати вашу область і завантажити мапу. Це забезпечить доступні до інформації та мапи навіть в умовах блекаутів, відсутності світла або інтернету.

Також у Дії можна встановити фільтр і знайти локацію з необхідними опціями — пандус, інтернет, мобільний зв'язок, генератор тощо. На мапі з’являться лише ті пункти, де ці опції доступні. Далі вибираєте необхідний Пункт незламності й можете бути впевнені, що матимете змогу зарядити телефон, зателефонувати рідним чи просто зігрітися.

Щоб отримати послугу:

• авторизуйтеся в застосунку
  • натисніть Послуги — Пункти незламності
  • ознайомтеся з інформацією та натисніть Далі
  • виберіть свою область та завантажте мапу. У подальшому мапа буде доступна для використання офлайн
  • перейдіть до мапи та надайте доступ до своєї геолокації. Тоді Дія покаже пункти незламності в радіусі 1,5 км. Якщо не хочете ділитися своїм розташуванням, можете знайти пункти за допомогою масштабування;
  • за бажанням відфільтруйте пункти;
  • натисніть кнопку Прокласти маршрут.

Розгортання пунктів незламності відбувається зусиллями обласних військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування, ДСНС України, відповідального бізнесу, Укрзалізниці та Нацполіції.

Входимо в зиму підготовленими та сильними. Рішучі протистояти будь-яким викликам.

За інформацією:

]]>https://mvs.gov.ua/news/mapa-punktiv-nezlamnosti-ziavilas-v-zastosunku-diia]]>

]]>https://www.kmu.gov.ua/news/punkty-nezlamnosti-znaity-svoie-bezpechne-mi...]]>