Конференція до Дня охорони праці в Україні

28-04-2017

27 квітня в приміщенні Сєвєродонецької міської ради під головуванням заступника міського голови Олександра Вікторовича Ольшанського відбулась конференція до Дня охорони праці в Україні, який в 2017 році проходить під гаслом «Удосконелення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці». Серед запрошених були присутні керівники та спеціалісти з питань охорони праці підприємств міста різних форм власності.

В доповіді головного спеціаліста відділу цивільного захисту, екологічної безпеки та охорони праці Сєвєродонецької міської ради Анастасії Андріївни Пивоварової було висвітлене питання удосконелення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці.

Заступник начальника управління нагляду в промисловості та на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці в Луганській області Вікторія Миколаївна Кленнікова ознайомила присутніх зі станом виробничого травматизму на підприємствах Луганської області у 2016 році.

Завідувач сектором профілактики травматизму і впровадження інформаційних технологій відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м.Сєверодонецьку Олександр Михайлович Мурзенко розповів про систему управління охороною праці на виробництві.

За високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності за доручену справу грамотами і подяками Сєвєродонецької міської ради були відзначені кращі працівники підприємств міста в сфері охорони праці.

Відділ цивільного захисту, екологічної безпеки та охорони праці міської ради