В Сєвєродонецьких навчальних закладах розпочався Тиждень безпеки життєдіяльності

28-04-2017

26 квітня на території середньої загальноосвітньої школи №20 працівники Сєвєродонецького міського управління Головного управління ДСНС України у Луганській області провели для дітей День Цивільного захисту в рамках «Тижня безпеки життєдіяльності».

Захід проводився з метою навчання дітей правилам пожежної безпеки в ігровій формі, це були і вікторини, і конкурси малюнків, і змагання дружин юних пожежних. Діти показали дуже високий рівень обізнаності в усіх напрямках безпеки життєдіяльності людини. Показали свої навички та вміння на практиці.

На день безпеки були запрошені рятувальники ДПРЧ-12 на пожежному автомобілі АППД-2. У цікавій, захоплюючій формі рятувальники продемонстрували школярам, як діють оперативно-рятувальні розрахунки у випадку отримання сигналу «Тривога», а також про те, як від їх швидких та злагоджених дій залежить життя людей, їх добробут та спокій. Учні ознайомились з пожежно-рятувальною технікою та обладнанням, що використовується під час гасіння пожеж та ліквідації різноманітних надзвичайних ситуацій.

У своїх руках дітлахи тримали пожежний рукав, а також приміряли пожежну каску. Рятівники демонстрували спецодяг, розповідали про ті надзвичайні події, з якими вони зустрічаються в реальному житті.

Діти із захопленням взяли участь у заході, задавали багато питань працівникам пожежно-рятувальної частини, а також фотографувалися на згадку.

Завдяки таким заходам, дітлахи вивчають та запам’ятовують необхідні правила безпеки, котрі їм знадобляться протягом усього життя.

Сєвєродонецьке міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області.