Директора КДЮСШ 2 міста Сєвєродонецьк Андрія Фурмана нагороджено за сприяння розвитку фізичної культури, спорту та олімпійського руху в Луганській області

16-05-2023

15 травня у Києві відбулась ХІІ звітно-виборча Асамблея Луганського обласного відділення Національного Олімпійського Комітету України.

Під час Асамблеї відбулось нагородження організації та окремих представників, які сприяють розвитку фізичної культури, спорту та олімпійського руху в Луганській області.

Серед нагороджених є і представник Сєвєродонецької міської територіальної громади - директор ]]>КДЮСШ 2 міста Сєвєродонецьк Луганської області]]> Андрій Фурман.

Вітаємо директора ]]>КДЮСШ 2]]> Андрія Фурмана, а з ним і тренерсько-викладацький колектив закладу, з високою оцінкою роботи та спортивними досягненнями вихованців!

]]>]]>