Децентралізація по-сєвєродонецьки – 2 (Розгляд найактуальніших питань на виїзній нараді у Борівському)

26-06-2019

25 червня виконуючий обов’язки міського голови Вячеслав Ткачук, депутати міської ради, голова та представники депутатської групи «Сєвєродончани» Ігор та Олена Буткови, Андрій Гавриленко, Лариса Летюча, заступник міського голови Ірина Степаненко провели зустріч з місцевими жителями Борівського. На зустрічі були також присутні працівники місцевої селищної ради, міського відділу освіти, вчителі та вихователі школи та дитячого садочку №45.

Головними питаннями спілкування були функціонування у Борівському 10-го класу в селищній школі та дитячого садочку №45 «Джерельце».

Батьки старшокласників стурбовані тим, що їхні діти після закінчення 9-го класу будуть змушені навчатися у школах Сєвєродонецька, а це в свою чергу створює низку проблем – транспортне питання, акліматизація дітей, питання безпеки тощо. Тому звернулися до міської влади з вимогою захистити їх права та інтереси і забезпечити функціонування10 класу в Борівській середній школі.

Депутат міської ради, голова депутатської групи «Сєвєродончани» Ігор Бутков звернувся до присутніх батьків старшокласників: «Якщо в наших силах зробити так, щоб у селищі функціонувала повноцінна середня школа – ми повинні зробити для цього все можливе і неможливе. Дітям буде краще навчатися в рідній школі та закінчити в ній 10-11 класи. Вважаю, що витрати на утримання в Борівській школі 10 класу не набагато більші, ніж витрати на перевезення дітей у сєвєродонецькі школи. Тому ми  повинні вирішити це питання. При вас надаю доручення відділу освіти міськради обрахувати кошторис, і ми відразу розглянемо це питання на постійній депутатській комісія з питань планування бюджету та фінансів. Я, як голова цієї комісії, впевнений, що всі його підтримають. А після цього розглянемо питання на сесії міської ради».

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук зазначив: «Я підтримую Ігоря Миколайовича. Якщо у селищній школі існують усі необхідні умови для того, щоб діти на місці змогли закінчити 10-11 класи, ми підтримаємо вимогу мешканців. Сьогодні також надам необхідні доручення щодо вирішення цього питання. Підростаюче покоління повинне бачити, що ми турбуємося про них, як і наші батьки, і діди раніше турбувалися про нас. Коли буде взаємна турбота та порозуміння - наша територіальна громада обов’язково буде розвиватися».

Депутат міської ради, представник депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко наголосив: «Наша депутатська група – найчисельніша у Сєвєродонецькій міській раді. І рішення щодо функціонування у Борівському повноцінної середньої школи ми обов’язково підтримаємо на сесії міської ради».

Жваве обговорення викликало і питання сталої роботи у Борівському дитячого садочку.

Ігор Бутков підкреслив: «Дитячий садочок у Борівському обов’язково буде працювати. Приміщення під нього не нове, але тут на сьогоднішній день є все необхідне для повноцінного перебування дітей. А в найближчій перспективі планується будівництво нового сучасного дитячого комплексу. За вашої ініціативи та наполегливості, а особливо, за активної участі вашого депутата Лариси Летючої, ми усі питання та проблеми Борівського вирішуємо в оперативному порядку».

А Олена Буткова додала: «Ми постійно спілкуємося з Ларисою Летючою. Ця людина не шкодує ні сил, ні здоров’я задля того, щоб Борівське розвивалося, а ми їй постійно у цьому допомагаємо. Думаю, що і ці життєві питання ми обов’язково вирішимо – буде у Борівському і повноцінна середня школа, і дитячий садочок».

Мешканці Борівського подякували гостей за турботу та вирішення нагальних питань їхнього населеного пункту. Особливо щодо ремонту доріг, вуличного освітлення, водопостачання та сподіваються, що керівництво міста та депутати міської ради і після створення Сєвєродонецької об’єднаної територіальної громади проводитимуть політику розвитку прилеглих до міста населених пунктів.

Матеріал по темі: Децентралізація по-сєвєродонецьки

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 4 (4 оценок)