Вячеслав Ткачук: «Сєвєродонецький ЦНАП готовий надавати послуги з оформлення та видачі посвідчення водія і свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів»

26-06-2019

25 червня в.о. міського голови Вячеслав Ткачук взяв участь у робочій зустрічі з представниками Проекту Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID) «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG-East), яка проходила в  Луганській обласній державній адміністрації - обласній військово-цивільній адміністрації під головуванням директора Департаменту економічного розвитку, зовнішньоекономічної діяльності та туризму облдержадміністрації Сергія Медведчука.

Під час заходу обговорювалися питання придбання для центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) обладнання з надання послуг щодо оформлення та видачі посвідчення водія і реєстрації транспортних засобів – видачі технічних талонів.

Вячеслав Ткачук зазначив, що Сєвєродонецька міська рада підтримує та готова надати першочергове сприяння у реалізації надання такої послуги міським ЦНАПом.

«Наша міська рада плідно співпрацює з Проектом Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID) «Демократичне врядування у Східній Україні» з реалізації різних проектів щодо надання якісних послуг нашим мешканцям. Наразі залишається актуальним питання щодо послуги з видачі у міському ЦНАПі водійських посвідчень та технічних паспортів.

З такими пропозиціями ми зверталися до Агентства USAID і до Луганської облдержадміністрації. За моїм дорученням до Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації подавалися запити щодо бажання та можливості нашого ЦНАПу з надання послуг із видачі посвідчень водія та свідоцтв про реєстрацію автомобілів та необхідності придбання для цього необхідного обладнання, підготовки спеціалістів. Сєвєродонецький ЦНАП готовий надавати послуги з оформлення та видачі посвідчення водія і свідоцтв з реєстрації транспортних засобів. Ми маємо канал спеціального зв'язку ДМС, людські ресурси та площу для встановлення відповідного обладнання.

Маємо попередню згоду з представниками МРЕО щодо співпраці та передачі відповідних послуг. Регіональний сервісний центр в м.Сєвєродонецьку МВС України в Луганській області у 2018 році здійснив видачу 1735 посвідчень водія у зв’язку з їх втратою та заміною, а з початку поточного року – вже 747.

Сєвєродонецький ЦНАП міг би значно розгрузити сервісний центр. Тим більше, у ньому зроблений сучасний ремонт, створені комфортні умови, відсутні черги та працюють висококваліфіковані спеціалісти. Запрошую у любий зручний для вас час відвідати наш ЦНАП, і ви на місці можете все це побачити. До того, кожен мешканець має право вибору», - наголосив Вячеслав Ткачук.

Представники Проекту Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID) «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG-East) позитивно відмітили роботу міської влади та зазначили Сєвєродонецький ЦНАП як пріоритетний для придбання обладнання з надання послуг щодо оформлення та видачі посвідчення водія і свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів.