Децентралізація по-сєвєродонецьки

25-06-2019

22 червня виконуючий обов’язки міського голови Вячеслав Ткачук та депутат Сєвєродонецької міської ради, голова депутатської групи «Сєвєродончани» Ігор Бутков під час вшанування трагічно загиблих в липні 1943 року 25 дітей-сиріт біля населеного пункту Метьолкіне провели зустріч з місцевими жителями.

Розмова була жвава і насичена. Місцевих мешканців турбують питання розвитку невеличких населених пунктів таких як Метьолкіне. Вони з оптимізмом зазначають, що останнім часом завдяки увазі з боку керівництва та депутатів Сєвєродонецької міської ради у їхньому та навколишніх населених пунктах м. Сєвєродонецька позитивно вирішуються питання благоустрою, особливо ремонту доріг, вуличного освітлення та водопостачання, відбувається ремонт автозупинок тощо.

Разом з тим жителі Метьолкіного звернулися до керівництва міста з питанням сприяння у функціонуванні місцевого клубу.

Ігор Бутков зазначив: «Ми, сєвєродончани, переймаємося проблемами рідного міста та навколишніх населених пунктів, бо житиме село – житиме і місто, а в нашому випадку і навпаки. Сьогодні міська рада вирішує велику кількість питань не тільки мешканців Сєвєродонецька, а і прилеглих населених пунктів. Це соціально-економічні, медичні, освітянські та побутові питання. Будемо розглядати і створення у Метьолкіному клубу та медичного пункту на базі приміщення громадської організації «Луганська обласна організація товариства сприяння обороні України» (ГО ЛОО ТСО). Розглянемо усі варіанти. Можливо для ремонтних робіт та закупівлі обладнання залучимо і міжнародних донорів. Я беру це питання під особистий контроль і дам відповідні доручення.

В умовах децентралізації потрібно зрозуміти, що ті громади, які об’єднаються, зможуть на початковому етапі отримати значні преференції у вигляді грошових коштів з ЄБРР та інших вітчизняних і закордонних фінансових установ.

Крім того, нашим мешканцям напередодні виборів необхідно не попастися на обіцянки заїзних гастролерів-політиканів, які задля впливу на бюджет області та Сєвєродонецької територіальної громади засипають усі населені пункти цукром та обіцянками манни небесної, щоб потім грабувати та оббирати населення до останньої нитки.

Тільки ті, хто живе тут, їздять цими дорогами, лікуються у місцевих лікарнях, чиї діти живуть тут – будуть думати про розвиток Сєвєродонецька і навколишніх населених пунктів. По інакшому не буває. Тому на сьогоднішній день саме нам, сєвєродончанам, потрібно думати про розвиток своєї громади та її майбутнє».

«У цьому році бюджетом, який прийняли депутати міської ради, передбачене найбільше фінансування в розвиток населених пунктів Сєвєродонецької територіальної громади за всю історію її існування за часів незалежної України. Результат ви вже відчули на собі. Дороги, освітлення, водопостачання, медичне обслуговування, транспорт, освіта, культурне дозвілля – усі ці питання на нашому постійному контролі. З огляду на зазначену проблему пропоную 25-26 червня за участю селищного голови Сиротиного, керівництва громадської організації Луганської обласної організації товариства сприяння обороні України розглянути пропозиції щодо передачі селищній раді її приміщення під клуб, а також розглянути питання щодо медичного пункту у Метьолкіному. Домовились? Тоді до діла», - зазначив Вячеслав Ткачук.

Жителі Метьолкіного подякували керівництво міста за всебічну підтримку та висловили сподівання, що і надалі підтримка населених пунктів Сєвєродонецька залишатиметься на високому рівні.