Черговий лайфак від сєвєродонецьких бібліотекарів у Дніпрі

16-08-2023

]]>Сєвєродонецька міська публічна бібліотека]]>: Сьогодні середа, а це означає, що настав день бібліотечних посиденьок в Гуманітарному хабі Сєвєродонецької міської військовї адміністрації в місті Дніпро.

На новій зустрічі працівники ]]>Сєвєродонецької міської публічна бібліотеки]]> та ]]>Сєвєродонецької бібліотеки для юнацтва]]>  розповідали своїм гостям про птахів, які мешкають поряд з нами, ділилися корисними порадами та лайфхаками, як допомогти пташкам у місті: "На вулиці стоїть літня спека і пташки потребують не менше нашої турботи ніж у зимку. Поставте десь у тихому місці, у тіні, водичку, де птахам буде зручно пити. Якщо вирішите поготувати крилатих друзів, то вам потрібно знати, що корисно, а що їм може нашкодити".

Перевірити свої знання про пташок бібліотекарі запропонували за допомоги гри «Де ця пташка живе».

Після годування пташок у сквері біля хабу, весела компанія вмостилася на галявині пограти в ігри.

"Спілкувалися, грали, розповідали цікаві історії і час промайнув непомітно", - діляться приємними емоціями організатори заходу та запрошують на щотижневі культурні міні-свята, -  "Чекаємо з нетерпінням! Обов’язково приходьте щосереди, об 11:00 до хабу за адресою: м. Дніпро, проспект П.Калнишевського, 27К, ПК "Металург", лівий берег".

За інформацією: ]]>Сєвєродонецька міська публічна бібліотека]]> - ]]>https://www.facebook.com/Libsed/posts/pfbid02oG4MAyGkjoWDNzdhp3tXsh4JYtE...]]>

Средняя: 5 (2 оценок)