Апаратна нарада 04 грудня

05-12-2017

04 грудня відбулась апаратна нарада з керівниками виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради. Провів її міський голова Валентин Казаков.

Зокрема міський голова зазначив, що до бюджету розвитку міста необхідно закласти видатки на придбання теплолічильників для їх встановлення у житлових будинках, які обслуговує Сєвєродонецька ТЕЦ. Також нагальним питанням залишається встановлення індивідуальних теплових пунктів у «старій» частині міста.

Серед іншого заслухано звіт про роботу відділу торгівлі та з захисту прав споживачів за 10 місяців 2017 року. Начальник відділу Тетяна Красюк серед іншого зазначила, що за рік відділом торгівлі та з захисту прав споживачів Сєвєродонецької міської ради прийнято від споживачів (письмових та усних) - 315 звернень. Повернуто коштів і обміняно товару на загальну суму 52 122,00 гривень. Проведено 74 рейди з ліквідації місць стихійної торгівлі (спільно з поліцією і відділом з контролю за благоустрою і санітарним станом міста). За результатами рейдів складено акти перевірок. Проведено моніторинг 530 об'єктів торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування, з метою уточнення даних про назву об'єкта, найменування суб'єкта господарювання. Під час моніторингу виявлено, що на кінець 2017 р. відкриті 449 нових об’єктів: магазини – 122; послуги – 18; кафе та ресторації -20; відділи - 289. На кінець 2017 року виявлені 102 закритих об’єкти: магазини – 79; послуги – 23.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради